«У дитинстві я відвідував церкву, не розуміючи, навіщо я туди ходжу», - зазначив гість програми «Світлі гості на Світлому радіо» Леонід Стефанишин, майстер спорту з баскетболу, чемпіон України 2011 року.

Він розповів, що займається баскетболом з 11 років. Його кар’єра стрімко розвивалася, після школи Леонід потрапив у команду Суперліги, грав за клуб «Будівельник».

Якось, приїхавши на турнір «Атлети в дії», Леонід почув свідчення баскетболістів, що увірували в Бога. Це торкнулося його серця. За словами спортсмена, він захотів прочитати Біблію і дізнатися відповіді на запитання: Що дає віра в Бога? Чому навіть кумир Леоніда - баскетболіст Девід Робінсон служить Йому?

За словами гостя, прочитавши в Біблії про те, що Ісус зробив для спасіння людей, він заплакав і прийняв рішення служити Йому.

Віра в Бога так захопила Леоніда, що він на якийсь час полишив баскетбол. Однак, як зазначив гість, згодом прийшло розуміння, що таланти неможна закопувати, треба ними служити Творцеві. Адже й через спорт можна доносити Божу істину й бути світлом для інших.

Як підкреслив Леонід, він ніколи не соромиться свідчити про Бога, а «віра в Нього не обмежує в спорті, а навпаки – додає впевненості».