Керівник із TV-програмування в InTouch Ministries Джон Маккінон став учасником програми «Світлі гості на Світлому радіо». Представники InTouch є добрими друзями Світлої радіостанції, зустріч із якими завжди надихає.

Джон прибув до Києва у складі американської команди спікерів на медіаконференцію, яку організували Асоціація «Новомедіа» і MEDIAlliance International, і яка об’єднала спеціалістів у галузі засобів масової інформації.

Гість зазначив, що працює у сфері телебачення понад 30 років. На його думку, ЗМІ дають християнам чудову можливість розповідати видатні історії свідчень Божої слави.

Джон нагадав, що 40 років тому доктор Чарльз Стенлі – засновник християнського медіаслужіння In Touch уперше вийшов у радіоефір. Сьогодні їхні програми звучать на хвилях 14 тис. радіостанцій, на 600 локальних американських і міжнародних телестанціях.

Професійний шлях Джона на ТБ формувався під впливом як християнських, так і світських ЗМІ. За словами гостя, він двічі розпочинав свою працю в In Touch, другий раз виявився успішним.

Повернувшись у християнське медіаслужіння після 5-річної праці на світському ТБ, Джон був приємно вражений. Він констатував, що християни можуть робити не лише медіапродукт у форматі «голови, що говорить», але й створювати цікаві історії, які наближають людей до Бога.

Джон переконаний, що віруючі повинні максимально використовувати медіаресурс для Божої слави, брати на себе відповідальність і випускати високоякісний контент, що допоможе свідчити про спасіння.