На Світлому радіо «Еммануїл» в програмі “Наша освіта” відбулася зустріч із головою Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями, радником Міністра освіти і науки України Володимиром Марущенком і заступником голови Громадської ради, кандидатом філософських наук Юрієм Решетніковим .

Гості розповіли про функціонування Громадської ради, напрямки її діяльності та основні здобутки.

Зокрема очільники зазначили, що найважливішими досягненнями вважають мирний діалог і плідну співпрацю між членами Громадської ради - представниками церков і релігійних організацій різного віросповідання.

За сприяння членів ГР в 2016 р. документи про вищу духовну освіту, наукові ступені та вчені звання, видані вищими духовними навчальними закладами, здобули державне визнання.

Як зазначили гості, членами ради розроблені програми, підручники й посібники з християнської етики для всіх класів загальноосвітніх шкіл, триває активна робота з впровадження предметів духовно-морального спрямування в навчальний процес. А ухвалення в 2015 році закону, що дозволяє церквам і релігійним організаціям засновувати навчальні заклади, на думку учасників програми, сприяє всебічному розвиткові християнської освіти в Україні.