«Я люблю, коли все по-чесному», - зазначила в програмі «Світлі гості» на Світлому радіо «Еммануїл» директор комунікаційного агентства Key Strategy Яна Кучеренко. За її словами, вона бачить своє призначення в допомозі людям, яким не достатньо сил для досягнення мети.

Гостя розповіла про різні напрямки своєї діяльності, зокрема про організацію приїзду відомого євангеліста Ніка Вуйчича до України, а також про участь у мультимедійному проекті «Переможці».

Як зазначила Яна, її мрія про приїзд Ніка Вуйчича була більшою, ніж переживання й страх. Їхня команда цілий рік писала листи, щоб Нік приїхав до України. Щоранку вони наполегливо молилися за здійснення мрії. І нарешті, прийшла довгоочікувана згода.

За словами Яни, на жаль, не всі охочі змогли потрапити на зустрічі з Ніком Вуйчичем під час його приїзду. Тому цьогоріч восени їхня команда планує запросити євангеліста до України знову, щоб влаштувати з ним служіння на Хрещатику в Києві з трансляцією в 20-ти країнах.

Яна побажала слухачам радіостанції завжди робити правильний вибір, здійснювати Боже покликання у своєму житті й досягати поставлених цілей.