Чи можна вести бізнес християнам, і чи існує поняття «християнський бізнес» - про це в інтерв’ю у програмі «Світлі гості на Світлому радіо» розповів гість зі штату Каліфорнія (США) Роман Соловйов. Зустріч у рамках партнерства з каналом СNL провела директор радіостанції Галина Волченко.

Роман народився у багатодітній християнській родині, де виховувалось 13 дітей. Гість зазначив, що вдячний батькам, які заклали в ньому міцний християнський стержень. Знання Біблії, підкреслив Роман, допомагає йому у веденні бізнесу.

Переїхавши до Америки, розповів гість, він спочатку вчився на психолога, однак згодом полишив навчання, аби започаткувати свій транспортний бізнес.

Банкротство фірми в 2008 році багато чого навчило Романа. За його словами, в період кризи важливо слухати своє серце, в якому живе Бог, і не покладатися на поради оточуючих.

Перебуваючи в скрутному становищі, Роман усе ж таки прийняв рішення розрахуватися з кредиторами. Після року боргових виплат його бізнес стрімко пішов у гору : за короткий термін вдалося придбати землю, приміщення й відкрити транспортну школу для майбутніх водіїв.

Сьогодні Роман упевнений: Бог вивільняє міру сили для здійснення бажань, які Він відкриває в нашому серці. Тому треба не боятися, а наполегливо рухатися до своєї мети.