МІЖНАРОДНИЙ БАНКІВСЬКИЙ ПЕРЕКАЗ У ДОЛАРАХ США

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
Company Name / Найменування компанії: CHARITY FOUNDATION SVITLE RADIO
The bank account of the company / Рахунок компанії в банку: 26005056113763
Name of the bank / Найменування банку: Privatbank, Dnipropetrovsk, Ukraine
Bank SWIFT Code / SWIFT Code банку: PBANUA2X
Company Address / Адреса компанії: UA 01015 Leiptsigskaya str.2/37, Kiev
IBAN Code: UA283807750000026005056113763

Correspondent Banks / Банки-корреспонденти
Account in the correspondent bank / Рахунок у банку-корреспондента: 001-1-000080
SWIFT-code of the correspondent bank / SWIFT-code банку-корреспондента: CHASUS33
Correspondent Bank / Банк-корреспондент: JP Morgan Chase Bank,New York ,USA
OR / АБО
Account in the correspondent bank / Рахунок банку-корреспондента: 890-0085-754
SWIFT-code of the correspondent bank / SWIFT Code банку-корреспондента: IRVT US 3N
Correspondent bank / Банк-корреспондент: The Bank of New York Mellon, New York, USA

Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я вам заповів... (Матвія 28:19,20)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

В Україні ще є такі місцевості, де на все село або хутір немає жодної церкви. І є такі будинки, де немає навіть телевізора. Але у багатьох є радіоприймач. Саме через радіо Бог може увійти у такий будинок, у серця тих, хто там живе і змінити їхнє життя.

 
Ми читаємо Писання, там є доручення для нас: ідіть, і навчіть всі народи... І, можливо, ти міркуєш - як я можу поїхати в Індію або Непал? Або згадуєш своїх знайомих тут, в Україні... Бачишся ти з ними не часто, зрідка телефонуєш... Їм теж потрібен Ісус! І ти ревно молишся за своїх друзів або родичів... І це - правильно!
Але ти також можеш розповісти їм - слухай, друже, у вас там є радіо в області, знайди, послухай... Супутникова тарілка або інтернет є? Знайди, будь ласка, радіо "Еммануїл"!
 
Увімкнув Світле радіо "Еммануїл", ваш знайомий ніби відкриє двері у Царство Боже. Його зацікавлять історії інших слухачів про те, як вони пройшли важкі часи у своєму житті. Він почує, що Бог допомагає людям! Ваш знайомий почує Символ Віри і молитву "Отче наш", молитву за Україну і молитву за себе. Чотири рази на добу він зможе прослухати чергову главу Нового Заповіту українською та російською мовами. І Боже Слово - як найкращий спосіб євангелізації - торкнеться його серця.
 
Його відроджене серце зможе жити, слухаючи проповіді про спасіння і Божу любов. Різні програми про виховання дітей, утворення сім'ї, допомогу близьким, створені на біблійних принципах, дадуть надію і правильний шлях для вирішення життєвих криз.
 
Кожен слухач зможе відчути себе частиною радіо-родини, тому що в ефірі звучить не просто плейлист та список програм, а живий інтерактивний ефір, де ведучий не тільки знайомить слухачів з новинами, але і дає їм можливість зателефонувати на радіо і обговорити запропоновані на цю годину духовні теми. Таким чином, кожен може проповідувати Євангеліє на весь світ, розповісти свою історію, своє життя з Богом, поставити запитання гостю прямого ефіру.

Як підтримати радіо "Еммануїл"?

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Дорогі наші слухачі, зараз дуже важкий час для всіх і, на жаль, для нас також! Просимо вас підтримати світлу радіостанцію! Ми віримо, що Господь має Свій план для радіо-служіння та для України! 
Як підтримати Світле радіо, якщо у Вас є рахунок в банку і телефон в руках? Завітайте на сайт svitle.org і через посилання ПІДТРИМАЙ РАДІО увійдіть у систему LIQPAY. Визначте розмір Вашої фінансової допомоги, внесіть дані Вашої картки і номер телефону. Через хвилину Ви отримаєте sms з паролем, який треба ввести у відповідне вікно. Введіть підтвердження оплати і подякуйте Господу, що дав Вам насіння, щоб посіяти на Божу Ниву! А ми молимося і дякуємо Богові за Вашу участь у радіослужінні Благовістя через Світле радіо «Еммануїл»!

Молитовна підтримка

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ми знаємо, що Господь чує кожну молитву і тільки Він може змінити будь-яку ситуацію!

Телефон молитовної підтримки Світлого радіо (044) 222-67-28, 383-67-28