0:30 – Новый Завет
1:00 – Молитва
1:03 – «Шановна пані» (пн)
          «Запитання і відповіді» (вт, чт)
          «Щаслива сім'я» (ср),
          «Батьківські зустрічі» (чт)
          «Реформація» (пт), 
          «Історія церкви» (сб)
          «Сімейна консультація» (вс)    

2:00 – «Світлі гості на Світлому радіо» (повтор программы)
3:00 – Молитва
3:02 – «Натхнення» (литературная программа)
3:30 – «Дотик до істини»
4:00 – «Я розповім тобі про Нього»
4:40 – «Надзвичайна посвята»
5:00 – Хоровая музыка
5:30 – «Подорож країною Біблія»
6:01 – Утренняя молитва
6:15 – «Хто має Сина»
6:30 – Новый Завет
6:50 – «Мамина молитва»
7:00 – Утренний детский блок
7:30 – «Рішення за вами»
8:00 – Молитва «Отче наш»
8:02 – «Доброго Божого ранку: «Час назад», «Господар і господарочка», «Моя Україна»
9:00 – «Коментарі до Нового Завіту У. Барклі»
9:10 – «Симфонія» 
10:00 – Новости
10:10 – «Свіже слово» (обсуждение темы дня)
11:00 - «Шановна пані» (сб)
           «Слово у храмі» (вс)
12:00 – Новости
12:10 – «Рішення за вами»
12:30 – Новый Завет
13:00 – «Світле освідчення»
13:50 – «Симфонія»
14:00 – «Світлі гості на Світлому радіо»
15:00 – Дениий блок дитячих програм
15:35 – «Натхнення» (литературная программа)
16:00 – Новости
16:05 – «Актуально сьогодні» (пн),
             «Батьківські зустрічі» (вт),

            «Запитання і відповіді» (ср)
            «Сімейна консультація» (чт), 
            «Дар усиновлення» / «Світло Підтримки» (пт),
            «Запитання і відповіді по Біблії» (сб),
            «Жива надія» (вс)
17:00 – «Великі класики християнської Європи» (пн),
            «Небесне-земне» (вт),
            «Дотик до істини» (ср),
            «З відкритим серцем» (чт),
            «Хто для тебе Христос» (пт),
            «З відкритим серцем» (сб),
            «Запрошення до храму» (вс)
17:30 – «Дотик до істини» (пн-пт), 
            «Віра, надія, любов» (сб), 
            «Блага звістка в кожен дім» (вс)
18:00 – Новости
18:10 – «Подорож країною Біблія»
18:30 – Новый Завет
19:00 – «Мамина молитва», 
19:10 – «Вечірня школа» (пн-пт), 
            «Світлі посиденьки», «Це реально» (сб), 
            «Слово у храмі» (вс)

19:45 – «Хто має Сина» (пн-пт)
             «Відвертість» (вс)  
20:00 – Новости
20:06 – «Світле освідчення»
20:35 – «Допитливі знавці»
21:00 –  «Моя Україна», 
21:05 – «Перевірено часом» (пн-пт)
            «Хліб Насущний» (сб-вс)
21:30 – «Коментарі до Нового Завіту У.Барклі»
22:05 – «Рішення за вами» 
22:30 – «Я розповім тобі про Нього» (пн),
             «Мелодичний світ» (вт),             
             «Рима любові» (ср),                       
             Музика (чт)
             «Я розповім тобі про Нього» (пт)
             «Вечірня» (сб)
             «Небесне-земне» (вс)
23:00 – Вечерняя молитва
23:10 – «Натхнення»
23:35 – «Слідами свіжого слова»