Програма передач Світлого радіо «Еммануїл»

ЧАС ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
0:30 Новий Заповіт
1:03 «Роздуми про роздуми»
1:30 Сперджен - проповіді
2:03 «Сімейна консультація» / «Світлі гості» та «Моя Україна»
3:00 "Слово про Слово" «З відкритим сердцем», «Запитання і відповіді за Біблією» «Запитання і відповіді за Біблією»
3:30 «Дотик до Істини»
4:00 «Шановна пані» «Запитання і відповіді за Біблією» «Мама без вихідних» «Щаслива сім'я» «Світло підтримки» «Запитання і відповіді за Біблією» «Небесне-земне»
4:40 «Надзвичайна посвята»
5:00 «Непохитна основа»
5:30 «Подорож країною Біблія»
6:01 Псалом 90
6:15 «Хто має Сина, той має життя»
6:30 Новий Заповіт
6:50 Мамина молитва
7:00 Ранковий блок дитячих програм
7:30 «Рішення за Вами»
8:00 Молитва «Отче Наш»
8:10 Коментарі до Нового Заповіту (В. Барклі)
8:30 «Витоки», «Моя Україна»
9:00 Хвилини мовчання, Дитяча молитва, Молитва покаяння
9:05 Оголошення та анонси
9:30 «Час слухати» «Як вижити - поради психолога»
10:00 Новини
10:10 Обговорення теми дня Обговорення теми дня
11:00 «Шановна пані» «Храмова служба»
12:00 Новини
12:10 «Рішення за Вами»
12:30 Новий Заповіт
13:00 «Світле освідчення»
14:00 «Світлі гості» «Світлі гості» «Запитання і відповіді за Біблією» «Світлі гості» «Світлі гості» «Запитання і відповіді за Біблією» «Світлі гості»
15:00 Денний блок дитячих програм
15:35 Літературна програма «Натхнення»
16:00 Новини
16:10 «Історія церкви» «Україна князівська» «Роздуми про роздуми» «Мама без вихідних» «Роздуми про роздуми» «Дар спасіння» «Жива надія»
16:50 «Надзвичайна посвята» «З відкритим серцем» «Надзвичайна посвята»
17:10 «Щаслива сім'я» «Запрошення до храму» «Дар спасіння» «Роздуми про роздуми» «Шлях» «З відкритим серцем» «Непохитна основа»
17:30 «Дотик до Істини»   «Пробудження життя»
18:00 Новини
18:10 «Рішення за Вами»
18:30 Новий Заповіт
18:50 Мамина молитва
19:00 Молитва віри
19:05 «Натхнення» «Запрошення до храму» «З відкритим серцем»
19:15   «З відкритим серцем»   «Відвертість»
19:30 Блок дитячих передач
20:00 Псалом 90, новини
20:05 «Чиста Діва - Україна» «Як вижити - поради психолога»
20:45 «Вірш бо віриш»
21:10 «Син людський» «Непохитна основа» «Я і ми» «Запрошення до храму» «Жива надія» «Вечірня» «Запитання і відповіді за Біблією»
21:30 Літературна програма «Натхнення»
22:05 Обговорення теми дня (повтор ранкового ефіру)
23:03    Молитва за Україну, «Моя Україна»
23:10 Коментарі до Нового Заповіту (В. Барклі) «Небесне-земне»
23:30 «Рішення за Вами»


Программа передач Интернет проект (рус. язык)


ВРЕМЯ ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
0:00 Молитва за Украину
0:30 Новый Завет
1:00 Вопросы и ответы по Библии
2:00 Светлые гости
3:00 Небесное-земное
4:00 Имеющий Сына имеет жизнь
4:30 Литературная программа
5:00 Музыкальная программа
5:30 Есть ли жизнь на Марсе
6:00 Имеющий Сына имеет жизнь
6:30 Новый Завет
7:00 Молитва
7:30 Решение за вами (проповедь)
8:00 Серед нас
9:00 Комментарии к Новому Завету У. Баркли
10:00 Семейная консультация
10:30 Кто для тебя Иисус Христос
11:00 33 секрета (семейные вопросы)
12:00 Молитва
12:30 Новый Завет
13:00 Музыкальная программа
14:00 Светлые гости
15:00 Проповеди Сперджена
15:30 Литературная программа
16:00 Вопросы и ответы по Библии
17:00 33 секрета (семейные вопросы)
18:00 Молитва
18:30 Новый Завет
19:00 Имеющий Сына имеет жизнь
20:00 Проверено временем
21:00 Комментарии к Новому Завету У. Баркли
22:00 Небесное-земное
22:30 Решение за вами
23:00 Литературная программа

Программа передач Радио для детей (укр. язык)

ВРЕМЯ ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
7:00, 15:00, 23:00 АБЕТКА ЖИТТЯ
7:15, 15:15, 23:15 БІЗНЕС КАЗКА
7:30, 15:30, 23:30 РОЗПОВІДІ ВОРОНИ
7:45, 15:45, 23:45 ВІРШІ
8:00, 16:00, 0:00 Аліса в Країні чудес (аудіокнижка)
8:15, 16:15, 0:15 ВЕСЕЛИНКИ
8:30, 16:30, 0:30 ВАЖЛИВІ РЕЧІ (з лікарем Сухомлином)
8:45, 16:45, 0:45 ВОЛЯ ТВОЯ
9:00, 17:00, 1:00 ІСУС НА СТОРІНКАХ БІБЛІЇ
9:15, 17:15, 1:15 ЕЛІНЕ ПОДВІР'ЯЧКО
9:30, 17:30, 1:30 ГРИБНІ ПРИПОВІСТІ (радіопостановка)
9:45, 17:45, 1:45 ЦЕ ЦІКАВО
10:00, 18:00, 2:00 Аліса в Задзеркаллі (аудіокнижка)
10:15, 18:15, 2:15 ДІТИ - СПАДЩИНА ГОСПОДНЯ
10:30, 18:30, 2:30 ДО РЕЧІ
10:45, 18:45, 2:45 Голос вітру (оповідання)
11:00, 19:00, 3:00 ЖИВА КНИГА
11:15, 19:15, 3:15 Скарб (аудіокнижка)
11:30, 19:30, 3:30 ЛІСОВА ШКОЛА (радіопостановка)
11:45, 19:45, 3:45 МУДРI ПРИТЧІ
12:00, 20:00, 4:00 СТЕЖИНКА (радіотеатр)
12:15, 20:15, 4:15 БУТИ ЛЮДИНОЮ
12:30, 20:30, 4:30 ІСТОРІЯ В ОСОБИСТОСТЯХ
12:45, 20:45, 4:45 МИШЕНЯ БОРЯ
13:00, 21:00, 5:00 ПРИГОДИ В КУКУРУДЗІ (Всеволод Нестайко)
13:15, 21:15, 5:15 МАНДРУЄМО УКРАЇНОЮ
13:30, 21:30, 5:30 Сліди на снігу (аудіокнижка)
13:45, 21:45, 5:45 НЕСПОДІВАНІ ЗАПИТАННЯ
14:00, 22:00, 6:00 Театр біля мікрофону
14:15, 22:15, 6:15 ЧАС СЛУХАТИ
14:30, 22:30, 6:30 ІГНАШКА
14:45, 22:45, 6:45 КЛАСИКИ