Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За заслуги» III ступеню народного депутата, голову Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павла Унгуряна.Про це йдеться в Указі Президента, опублікованому на офіційній інтернет-сторінці Глави держави.

Зокрема, там зазначено, що таку державну нагороду отримують «За видатні досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності»

Відомо, що Павло протягом своєї роботи в Парламенті активно відстоює сімейні та християнські цінності, а також виступає за прийняття законів, які сприяють зміцненню моралі, духовного та фізичного здоров'я нації. До того ж, народний депутат очолює комітет по відзначенню в Україні 500-річного ювілею Реформації в цьому році. Ця дата надає унікальну можливість переосмислити історичний шлях протестантизму і його вплив не лише на релігійне життя європейського суспільства, а й на його політичне, економічне, соціально-культурне зростання.

Коментуючи подію, Павло Унгурян зазначив:
«Ця новина застала мене під час робочої поїздки з підготовки Національного Молитовного Сніданку в Вашингтоні. Слава Господу, що Він дає Cвою благодать служити Йому та українському народу на різних рівнях, в тому числі і в політичному середовищі. Ця нагорода - не особиста заслуга, а визнання роботи, яку веде євангельська спільнота разом з державними органами та волонтерським рухом по всій Україні».