Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

Про це сказав народний депутат Павло Унгурян під час Всеукраїнського з’їзду православної  молоді, який  відбувся  11-12 лютого в приміщенні Київської православної богословської академії.Цьогороку захід  був присвячений темі християнського подружжя як міцного фундаменту для розвитку держави і суспільства.

«Зараз посилились атаки на сімейні та християнські цінності. Молодь вступає у відносини, не маючи біблійного досвіду та відповідального ставлення до стосунків. Це призводить до конфліктів, розлучень, фізичного та морального  насильства в родині»- зазначив у своєму виступі Павло Унгурян.

Але найбільшу загрозу для інституту шлюбу, за його словами, становлять антихристиянські цінності, що розповсюджуються в суспільстві:

«Поширюється  нова ідеологія заміни Божого плану, за яким існує лише чоловіча  та жіноча стать, на так звані гендери-«типи соціально-статевої поведінки», відповідно до яких  людина може ідентифікувати себе на власний  розсуд. Такі речі Україні нав’язуються через різні законопроекти та суспільну думку», -сказав він.

Павло Унгурян зазначив, що тема християнського подружжя досить часто  обговорюється на засіданнях Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України», до складу якого входять депутати різних фракцій та груп. Він закликав об’єднувати зусилля всіх інститутів суспільства у справі захисту сімейних цінностей.

Всеукраїнський з’їздпройшов  з благословення  Предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарета. Він звернувся до молоді з проханням виховувати себе в дусі любові, богобоязкості, не піддаватися спокусам та сучасним віянням. Особливо що стосується поглядів на  одностатеві союзи:

«Шлюб між чоловіком та чоловіком, жінкою і жінкою – це  спотворення людської природи!Нам нав’язують, що це право людини- обирати, яким способом жити. Дійсно, Бог дав людині свободу. Але вільна людина повинна обирати добро, а одностатеві шлюби –це зло і порушення  закону Божого», - сказав  патріарх Філарет.

В урочистостях також взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та  заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності  Віктор Єленський.

Перед учасниками заходу виступили християнські родини, які поділились своїми історіями щасливого та міцного шлюбу. А також воїни АТО, матері й дружини тих хлопців, які  полягли на передовій. Вони розповіли про Божу любов та підтримку, яка допомогла їм у складні часи.

Загалом з’їзд зібрав понад 200 представників православних молодіжних організацій, духовно-просвітницьких центрів, молодіжних братств Української Православної Церкви Київського Патріархату.