Світле радіо «Еммануїл» зазвучало у Дніпрі – до сім'ї світлої радіостанції приєдналося сьоме місто мовлення.

Тепер жителі Дніпра та області зможуть почути програми радіо на хвилі 70,37 FM. Колектив Світлого радіо вітає дніпрян із цією подією та запрошує їх приєднатися до великої і дружної радіородини.

На слухачів Світлого радіо чекають різноманітні духовно-просвітницькі програми, проповіді, молитви, натхненна музика. А щоденні цікаві інтерактиви допоможуть слухачам розібратися в перипетіях буття й висловити власну думку з різних питань духовного і світського життя.

Нагадаємо, що навесні 2016 р. радіостанція виграла конкурс на надання частот у трьох містах України: Запоріжжі, Дніпрі та Чернігові. Протягом року всі три міста були підключені до системи мовлення ТРК «Еммануїл» Світле радіо.

Уперше Світле радіо зазвучало 2005 р. в Києві та Київській області. На даний момент радіостанція веде мовлення в FM-діапазоні в Києві (67,28 FM), Харкові (69,2 FM), Львові (67,82 FM), Сумах (69,02 FM), Запоріжжі (69,92 FM), Чернігові (70,79 FM).

Радіо доступне на території Європи через супутник АСТРА 4 , веде мовлення в Інтернеті: на сайті й відеоканалі в YouTube, а також по всьому світу через додаток для смартфонів.