Пам’ятаємо, шануємо, молимося

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Сьогодні Україна згадує жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Лише за Голодомо́р 1932—1933 років померли з голоду понад сім мільйонів людей (переважно українців) на території Української СРР та три мільйони українців поза її межами — на Кубані, Північному Кавказі, у Нижньому Поволжі, Казахстані. 

Голодомор був викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу на чолі зі Сталіним, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення українського селянства. 

Це день спільного болю, спільної пам’яті, спільного обов’язку. 

Обов’язку закарбувати в серцях пам’ять про тих безневинних, кого прирекли на страшну смерть. 

Обов’язку – не забути правду про злочин, влаштований злочинним комуністичним режимом. Маємо передати цю правду прийдешнім поколінням. Адже життя людини — найцінніший дар. 

Боляче згадувати минуле нашого народу, яке й досі є раною у наших серцях. Але потрібно донести нашу історію у майбутнє: справжньою, нехибною, неприхованою. 

Пам’ятаємо, шануємо, молимося.

Війна довела важливість духовенства в підтримці ЗСУ та українського народу

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Голова ВР України Руслан Стефанчук взяв участь у церемонії нагородження грамотами України представників духовенства, зокрема, військових капеланів, та представників релігійних і громадських організацій.

На початку заходу Голова  ВР України Руслан Стефанчук подякував всім номінантам за їхній великий вклад в наближення перемоги над ворогом, адже війна ще більше довела важливість та цінність ролі духовенства в підтримці наших Збройних Сил та українського  народу.

«Це мабуть саме велике, святе покликання, яке тільки може бути. Ви  супроводжуєте Божим захистом наших бійців на святу справу визволення святої української землі, підтримуєте їх, вселяєте в них віру, правду, спонукаєте  до тих дій, які неодмінно призведуть до перемоги України», — наголосив Голова українського Парламенту.

Перший заступник Голови ВР України Олександр Корнієнко також висловив вдячність представникам релігійних спільнот за їхню службу на благо країни:

«Сьогоднішній захід — це знак співпраці, діалогу, вдячності з боку влади, українського народу нашим релігійним спільнотам, організаціям, які користуються дуже високою довірою. За важкі сім місяців війни ми побачили, що ваша підтримка, ваше добре пасторське слово дуже важливе для українців і в тилу, і на фронті», — наголосив Олександр Корнієнко.

Повідомляється на Сайті Верховної Ради України

Із Днем Незалежності, Україно!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Вітаємо із Днем Незалежності, Україно!

Любимо тебе, наша Земле рідна!
Молимося за твій МИР!

Кличемо до Бога словами пісні Крістіни Загаріної: "Боже, я молю за Україну!"

І нехай наша молитва дійде до серця Божого сьогодні!

Пресслужба Світлого радіо "Еммануїл"

День державності України

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Вітаємо усю нашу світлу радіосім'ю зі святом!


Сьогодні ми вшановуємо тисячолітні надбання українського народу та утверджуємо зв'язок із багатьма поколіннями наших пращурів.

Це свято недаремно започаткували саме 28 липня, адже у цей день ми також відзначаємо річницю хрещення Київської Русі - України.

Хрещення, що стало Днем справжнього розквіту нашої державності!

Українська державність - це те, над чим працювали наші предки. Те, за що ми боремося сьогодні. Те, що в нас не відібрати.

Вдячність слухачам і партнерам

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Любі світлі слухачі і партнери, наші друзі!

Дякуємо за щомісячну фінансову і молитовну підтримку у важкий для всіх нас час!

Найменша іскра - цінна, І кожна ваша гривня, кожна молитва важлива для Божої справи. І хай спільними зусиллями всіх слухачів, партнерів, команди наша свіча світитиме наступні 7 років!!!

Підтримати улюблене радіо можна на нашому сайті: https://svitle.org/partnerstvo.

Також ви можете зателефонувати нашому бухгалтеру за номером +38 (099) 207 58 22 й обрати найкращий варіант співпраці із радіо "Еммануїл".

Щедрот Божих Вам, наші світлі друзі!