15 лютого 2017 року о 19:00 у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт з творів Василя Барвінського

Концерт приурочений до дня народження композитора та пов’язаний з відкриттям меморіальної таблиці В. Барвінському на стіні Львівської обласної філармонії.

ФОРУМ «РІК РЕФОРМАЦІЇ: ПОЧАТОК» ПОКЛИКАВ ДО ЗМІН

Стратегічний захід «Рік Реформації: Початок» у Києві зібрав близько 150 учасників, які готові творити найкращі зміни у своїх професійних сферах. Серед них пастори, громадські діячі, науковці, юристи, підприємці, педагоги, журналісти. А спікерами стали британські правозахисники, українські парламентарі і профільні спеціалісти у ключових сферах.

Депутат Павло Унгурян нагороджений орденом «За заслуги» III ступеню

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За заслуги» III ступеню народного депутата, голову Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павла Унгуряна.

«Рік Реформації: Початок» - стратегічний Форум в Києві в січні

«Рік Реформації: Початок» - стратегічний Форум в Києві в січні

У Києві 26-27 січня відбудеться стратегічний Форум «Рік Реформації: Початок». Він дасть старт різним кампаніям в рамках святкування 500-річчя Реформації в 2017 році. Захід пройде в готелі «Україна» на Майдані Незалежності.

У МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІДБУЛОСЯ ВРУЧЕННЯ ПЕРШИХ СВІДОЦТВ ПРО ДУХОВНУ ОСВІТУ

У Міністерстві освіти і науки України відбулась історична подія - церемонія вручення перших свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту, наукових ступенів та вчених звань, виданих вищими духовними навчальними закладами, повідомляє прес-центр Світлого радіо «Еммануїл».