УКРАЇНСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ ВІДВІДАЛА ПЕРШИЙ МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК В ЄРУСАЛИМІ

З 6 по 7 червня в Єрусалимі  відбувся Перший Національний молитовний сніданок за участі  членів Ізраїльського Кнесету  та представників 56 країн світу.  В рамках заходу учасники мали зустріч з Президентом Ізраїлю паном Реувеном  Рівліном та Спікером Кнесету Юелем Едельштейном.

ФЕСТИВАЛЬ "ВСІ РАЗОМ - ЗА СІМ'Ю!" НА ПОШТОВІЙ ПЛОЩІ ВІДВІДАЛО БЛИЗЬКО 30 ТИСЯЧ ОСІБ

На Поштову площу в Києві з ранку суботи і до вечора неділі з'їжджалися тисячі киян і гостей столиці. Минулого вікенду там проходив масштабний фестиваль «Всі разом - за сім'ю!». Організатором виступив рух «Всі разом!» в партнерстві з коаліцією громадських просімейних організацій. Серед учасників - сімейні пари з дітьми і без, молодь і люди старшого віку, туристи і гості міста.

В КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ КНИГУ ПРО РЕФОРМАЦІЮ

1 червня в Українському домі відбулась презентація книги про Реформацію за участі Нобелівського лауреата з економіки Вернона Л.Сміта, Секретаря РНБО Олександра Турчинова та відомих науковців. Вона написана 19 вченими з різних країн світу, які з наукової точки зору доводять ідею про те, що світоглядні та духовні зміни,які відбулися під час Реформації, мали великий позитивний вплив на успішний розвиток Європи.