Приклади з історії, коли національна молитва принесла країнам перемогу та успіх

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


У Біблії є багато прикладів, коли народи та країни об'являли молитву та отримували перемогу завдяки Божій благодаті.

Про це повідомляє Всеукраїнський собор

Ось декілька прикладів:

1) Ізраїль перебував у полоні в Єгипті, але Бог послав Мойсея, щоб він вивів їх з полону. Після виходу з Єгипту, коли Ізраїльтяни перетинали Червоне море, Бог врятував їх від фараонової армії, яка наздоганяла їх.

2) У Другій книзі Хронік, в описі битви в Сеїрі, говориться, що цар Йосафат закликав людей до молитви та посту, а після цього вони отримали перемогу у битві.

3) У Даниїловій книзі описано, як пророк Даниїл молився до Бога та отримав допомогу від Бога, щоб уникнути смерті в полоні.

Також в історії є багато прикладів, коли країни об'являли молитву та отримували

перемогу завдяки Божій благодаті. Ось декілька прикладів:

4) У 1571 році війська Європейської Ліги, яку очолював Ян ІІІ Собеський, перемогли війська Османської імперії у битві під Лепантою. Перед початком битви, папа Пій V оголосив молитву за перемогу, і ця молитва, за словами свідків, допомогла військам перемогти.

5) Під час Другої світової війни Велика Британія була першою країною, яка оголосила війну Третьому Рейху. Після евакуації британських військ з Дюнкерка (Операція «Динамо») і капітуляції Франції 22 червня 1940 року Гітлер вірив, що Велику Британію переможено, і Німеччина є хазяїном у Європі.

Однак у Британії залишалися люди, що негативно ставились до підписання миру із Німеччиною. Серед них був щойно обраний прем'єр-міністр Вінстон Черчилль. Завзяття та ораторські навички Черчилля переконали народ Великої Британії відмовитись від ідеї підписання мирного договору із Третім Рейхом і готуватися до тривалої війни.

Велика Британія об'явила національну молитву за перемогу у битві за Англію. Ця молитва стала відомою як "Молитва за королеву та країну", і вона відбувалася щоденно протягом війни.

Битва за Британію стала ключовим боєм в ході Другої світової війни для Великої Британії і розвіяла міф про непереможність Гітлера. Британія вистояла та відбила атаку.

Окрім цього, у історії США є багато прикладів, коли країна об'являла молитву та отримувала перемогу завдяки Божій благодаті. Ось декілька прикладів:

6) Під час Війни за незалежність в 1775 році, Континентальний Конгрес США закликав до Дня молитви та посту. Цей день став відомий як "День молитви та посту для важких часів", і він відбувався щороку протягом Війни за незалежність.

7) Під час Громадянської війни в 1863 році президент Авраам Лінкольн закликав до Дня молитви та посту, щоб молитися за мир та об'єднання країни. Цей день став відомий як "День національної молитви та покаяння", і він відбувався щороку після цього.

8) Під час Другої світової війни президент Франклін Рузвельт закликав до національної молитви за перемогу над нацизмом та фашизмом.

9) Також президент Гаррі Трумен під час Корейської війни закликав до національної молитви та посту за мир у Кореї.

Нині в Україні перша річниця повномасштабної війни Росії. Згідно думок багатьох «експертів», Україна не мала встояти більше трьох днів, однак переважаючі сили росії зазнали поразки на багатьох напрямках. Віримо, що це Боже чудо, і за молитвою церков та мільйонів віруючих по всьому світу сталося чудо, і Україна бореться та досягає успіхів уже рік.

Нині, як і рік тому, багато інституцій роблять прогнози і заявляють, що війна в Україні на багато років. За людськими прогнозами та прогнозуваннями такі війни йдуть роками. Чи можливий інший сценарій?

Так. Бог може все змінити.

Для релігійних організацій ціна за газ лишається фіксованою до 31 грудня 2023 року. Треба укласти договір

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаКомпанія «Нафтогаз Трейдинг» встановила порядок оформлення та подачі документів релігійними організаціями для постачання природного газу на 2023 рік за фіксованою ціною. 

Відповідно до рішення уряду ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» буде укладати договори з релігійними організаціями відповідно до примірного договору. При цьому ціна на природний газ залишатиметься фіксованою до 31 грудня 2023 року включно і складатиме 16554 гривень за 1000 куб. м., що включає ПДВ та плату за транспортування магістральними мережами.

Для укладання договору постачання природного газу на 2023 рік релігійним організаціям необхідно подати до Нафтогаз Трейдинг такі документи:

1. Підписаний типовий договір;

2. Супровідний лист:

Зазначені документи мають бути оформлені наступним чином:

1. Типовий договір (у форматі PDF) необхідно роздрукувати у двох примірниках. Заповнити інформацію, що стосується релігійної організації. Договір має підписати керівник або уповноважена особа та засвідчити печаткою (за наявності). 

2. Супровідний лист необхідно роздрукувати на бланку релігійної організації, вказати дату та вихідний номер, а також додати всі документи, що зазначені у додатках. Лист має підписати керівник або уповноважена особа релігійної організації. 

3. У супровідному листі та договорі слід обов’язково зазначити телефон та електронну адресу контактної особи від релігійної організації.

4. Зазначений вище пакет документів необхідно надсилати до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»:

  • Укрпоштою (рекомендованим поштовим відправленням) на адресу: вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116; або
  • Новою Поштою (за рахунок відправника) на відділення № 70 у місті Київ (отримувач – Нафтогаз Трейдинг, код ЄДРПОУ – 42399676, тел.: 063 332 96 37); або
  • адресною доставкою Нової пошти (за рахунок відправника) на адресу: вул. Шолуденка, 1, м. Київ, 04116 (отримувач – Нафтогаз Трейдинг, код ЄДРПОУ – 42399676, тел.: 063 332 96 37).
Повідомляє  Інститут релігійних свобод

Пам’ятаємо, шануємо, молимося

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Сьогодні Україна згадує жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Лише за Голодомо́р 1932—1933 років померли з голоду понад сім мільйонів людей (переважно українців) на території Української СРР та три мільйони українців поза її межами — на Кубані, Північному Кавказі, у Нижньому Поволжі, Казахстані. 

Голодомор був викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу на чолі зі Сталіним, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення українського селянства. 

Це день спільного болю, спільної пам’яті, спільного обов’язку. 

Обов’язку закарбувати в серцях пам’ять про тих безневинних, кого прирекли на страшну смерть. 

Обов’язку – не забути правду про злочин, влаштований злочинним комуністичним режимом. Маємо передати цю правду прийдешнім поколінням. Адже життя людини — найцінніший дар. 

Боляче згадувати минуле нашого народу, яке й досі є раною у наших серцях. Але потрібно донести нашу історію у майбутнє: справжньою, нехибною, неприхованою. 

Пам’ятаємо, шануємо, молимося.

Війна довела важливість духовенства в підтримці ЗСУ та українського народу

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Голова ВР України Руслан Стефанчук взяв участь у церемонії нагородження грамотами України представників духовенства, зокрема, військових капеланів, та представників релігійних і громадських організацій.

На початку заходу Голова  ВР України Руслан Стефанчук подякував всім номінантам за їхній великий вклад в наближення перемоги над ворогом, адже війна ще більше довела важливість та цінність ролі духовенства в підтримці наших Збройних Сил та українського  народу.

«Це мабуть саме велике, святе покликання, яке тільки може бути. Ви  супроводжуєте Божим захистом наших бійців на святу справу визволення святої української землі, підтримуєте їх, вселяєте в них віру, правду, спонукаєте  до тих дій, які неодмінно призведуть до перемоги України», — наголосив Голова українського Парламенту.

Перший заступник Голови ВР України Олександр Корнієнко також висловив вдячність представникам релігійних спільнот за їхню службу на благо країни:

«Сьогоднішній захід — це знак співпраці, діалогу, вдячності з боку влади, українського народу нашим релігійним спільнотам, організаціям, які користуються дуже високою довірою. За важкі сім місяців війни ми побачили, що ваша підтримка, ваше добре пасторське слово дуже важливе для українців і в тилу, і на фронті», — наголосив Олександр Корнієнко.

Повідомляється на Сайті Верховної Ради України

Із Днем Незалежності, Україно!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Вітаємо із Днем Незалежності, Україно!

Любимо тебе, наша Земле рідна!
Молимося за твій МИР!

Кличемо до Бога словами пісні Крістіни Загаріної: "Боже, я молю за Україну!"

І нехай наша молитва дійде до серця Божого сьогодні!

Пресслужба Світлого радіо "Еммануїл"