"Бог із Україною!" – запевнив британський євангеліст Девід Хасавей під час інтерв'ю на Світлому радіо "Еммануїл".

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Девід Хасавей у свої 90 років приїхав до України для спільної молитви і прославлення Бога під час Різдвяних свят.

Чи було йому страшно їхати сюди? Ні. Бо дитинство Девіда проходило в Лондоні під час Другої світової війни - під гул літаків і вибухи бомб. І зараз він вирішив підтримати українців під час сучасної війни росії проти України - своєю молитвою, своєю присутністю тут, серед нас. І він впевнений, що ми витримаємо випробування і переможемо, бо Господь із нами, і за всі наші страждання благословить Україну вдесятеро.

Девід ініціює спільний День молитви за Україну, який відбудеться 10 червня 2023 року.. Він запрошує віруючих усіх деномінацій і конфесій долучитися до цієї акції.

Так, ми усі різні, але нас об'єднує віра в силу молитви, віра в те, що спасіння лише в імені Ісуса, і прийняття авторитету вищої влади у церкві - Біблії. Девід обіцяє повернутися не лише для спільної молитви.

Він вірить, що разом із українцями святкуватиме Перемогу у цій війні! Девід впевнений: Бог із Україною! Відеоверсію програми "Світлі гості" за участі Девіда Хасавея можна переглянути на нашому YouTube За посиланням

Молитовний сніданок

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Рівно тиждень тому, 17 грудня, відбувся ІІ Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок.

В Україні такий молитовний сніданок проводять удруге. В цьому році його присвятили темі сім’ї під час війни. Ідейна натхненниця молитовного сніданку – народна артистка України Оксана Білозір, яка кілька років тому перейнялася духом таких заходів за кордоном і нині об’єднує жіноцтво для спільної молитви в Україні.

На сніданок зібрались жінки різних професій, волонтерки, представниці органів місцевого самоврядування, громадських організацій, матері та дружини воїнів, військовослужбовці та жінки-капелани. На молитовному сніданку також були присутні співробітниці Світлого радіо "Еммануїл".

       

Захід почався із прочитання молитви «Отче наш» та зустрічі Віфлеємського вогню, який принесли маленькі пластуни. Від цього вогню миру усі учасниці молитовного сніданку запалили свої різдвяні вогники - свічки.

    

На сніданку був презентований рушник єдності, лунали християнські пісні, панувала невимушена атмосфера міжконфесійного порозуміння та надії на перемогу. Також було проголошено, що українськими майстринями вже вишитий рушник Перемоги, який чекає свого часу. 

Перед проголошенням молитов, учасниці ділились свідченнями, розмірковували про силу молитви захисту, про добрі справи, які є свідченням живої віри, про силу духовних цінностей жінки під час війни та Боже керування людськими серцями. 

Представниці різних конфесій молилися за захисників і захисниць, за кожного, хто в часи війни потребує підтримки, за кожну сім’ю – усі разом просили у Бога сил та перемоги, а генеральний директор ТРК "Еммануїіл" Світле радіо Галина Львівна Волченко повела усіх у молитві про ЗМІ. Завершився молитовний сніданок спільною молитвою. 

   

Ця зустріч вкотре допомогла оцінити силу та цінність молитви - у знаходженні себе під час війни, в об’єднанні однодумців на добрі справи, у допомозі у складних ситуаціях, у доланні страху і порятунку життя. А на згадку про зустріч усі отримали хліб Перемоги.

Прес-служба Світлого радіо «Еммануїл»

ЗАЗЕМЛЕННЯ - це...

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Представляємо новий цикл програм "ЗАЗЕМЛЕННЯ" з Олесем Дмитренко. Олесь є фахівцем з міжнародної співпраці, представником бізнес-коаліції Світового євангельського альянсу, автором і перекладачем. А віднедавна - волонтером Світлого радіо "Еммануїл", співавтором передачі.

Програми лунають щочетверга о 14:00.

Відеоверсії програм дивіться на нашому каналі YouTube svitleradioEmmanuel.

І зовсім скоро - прямі етери! Не пропустіть! Слідкуйте за анонсами!

Дайджест воєнного лихоліття

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 
Курчат рахують восени, а ми звітуємо про наш врожай під час війни.

Десятки улюблених передач продовжують лунати! І "Світлі гості", і "Запитання і відповіді по Біблії", і "Рішення за Вами", і "Серед нас", і програма "З відкритим серцем", й інші...

А ще ми запустити три нові соціальні проєкти: 

"Як вижити - поради психолога" з Ксенією Мінаєвою (червень-липень 2022),
"Я і ми - суспільні технології" з Наталією Часниковою (вересень 2022),
"Заземлення" з Олесем Дмитренком (вересень 2022).

Господь дарував нам можливість у ці важкі часи продовжувати служити вам, дорогі слухачі!

Тож налаштовуйте свої радіоприймачі на хвилю радіо "Еммануїл" і відкривайте для себе старі нові горизонти неба і землі, духа і душі, особистого і спільного.

До нових зустрічей у світлому ефірі!

Переналаштуйте свою антену!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


УВАГА! Для усіх, хто слухає нас в Європі через супутник! 

У зв’язку з переведенням супутникового мовлення на новий транспондер В30, просимо змініти налаштування на наступні параметри:

- Транспондер: 4.230
- Частота: 12284 MГц
- Поляризація: вертикальна (V)
- Символьна швидкість: 27500 Мсимв/с
- Модуляція: DVB-S
- Передкорекція помилок: 3/4

                                                                                        Редакція Світлого радіо "Еммануїл"