Напередодні річниці повномасштабного вторгнення світлими гостями радіо «Еммануїл» були духовні лідери двох протестантських об’єднань

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення світлими гостями радіо «Еммануїл» були духовні лідери двох протестантських об’єднань. Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Степанович Паночко та  Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Степанович Антонюк.


Михайло Степанович Паночко
народився 12 листопада 1951 року в селі Сулимові      Жовківського району на Львівщині.

У 18 років він став членом місцевої церкви ХВЄ, прийнявши водне хрещення 3  серпня 1969 року.  Співав у хорі, пізніше почав проповідувати.

26 травня 1976 року члени церкви с. Сулимів обрали 25-річного Михайла на  пасторське служіння. На цій посаді він прослужив аж до свого обрання старшим єпископом УЦХВЄ у 1998 році.

У 1982-1985 роках Михайло Паночко навчався в Московському біблійному інституті — єдиному на той час духовному протестантському навчальному закладі в СРСР.

У 1980-му Михайло Паночко одружився з Євгенією Зварич, Михайло і Євгенія народили та виховали п’ятеро дітей: чотири доньки  і сина . Усі діти – віруючі, на даний час одружені та мають гарні сім’ї. Сьогодні Михайло та Євгенія  Паночки мають 13 онуків. 


Валерій Степанович Антонюк народився 24 червня 1969 року на Вінниччині.
Духовне формування від юності проходило у Рахнянській церкві ЄХБ Вінницької області. Тут 1986-го року прийняв святе по вірі водне хрещення.

З 1990 по 1994 рік звершував служіння керівника молоді Полтавської церкви ЄХБ. 1994 року був рукопокладений на пасторське служіння у полтавській церкві «Відродження», а з 2005-го – у церкві «Спасіння». З квітня 2000 року очолив об’єднання церков ЄХБ Полтавської області.

2006 року обраний на посаду виконавчого секретаря ВСЦ ЄХБ. У цьому ж році обраний на пасторське служіння у київській церкві «Преображення».

Рішенням 26-го з’їзду ВСЦ ЄХБ (28 травня 2010 року) Валерій Степанович Антонюк обраний першим заступником голови ВСЦ ЄХБ, а наступного, 27-го з’їзду (13 червня 2014 року) – головою братства ЄХБ.

Одружений. Дружина – Антонюк Анна Михайлівна, син – Даниїл (1993 р.н.), донька – Катерина (1997 р.н.)


У центрі інтерв’ю духовних лідерів на Світлому радіо «Еммануїл» були події Року незламності - на особистому рівні, на рівні служіння, церкви, об’єднання. Запрошуємо переглянути відеозаписи інтерв’ю

Михайло Паночко впевнений: «Бог із Україною»

«Бог дав своє Слово (Писання - ред.),  у якому описано історію людства, яке переживало страшні часи через гріхопадіння, амбіції... Тому ніщо так не підготовлює людину до викликів, як Боже Слово»

«Для Церкви наступив архіважливий момент. Ми покликані Богом не засуджувати та в момент болю не причиняти болю... Завдання Церкви допомогти людям під час лиха, під час горя, під час біди. Церква має бути голосом правди, Церква має бути утішителем в горі, Церква має плакати з тими, хто плаче. Церква має бути тим, хто рани перев'яже, як добрий самарянин, який не питав того чоловіка, а чого ти тут лежиш? а чому ти йшов сам? а як сталося? а хто тебе побив? "
«Ми переживемо це лихоліття, ми переживемо цю війну, вона закінчиться! Україна буде відбудована, Україна ще процвіте. Ми ще будемо помагати багатьом країнам… нашим хлібом будуть кормитися мільйони людей і ми зможемо допомагати багатьом іншим»

«Я вірю, що Бог має владу підняти Україну…Той, хто приходить до Бога, ніколи не буде засоромлений»

Повну відеоверсію передачі з Михайлом Паночко дивіться за посиланням

Валерій Антонюк ствержує: «Наша сила – в залежності від Бога»

«Проходячи долину нашого плачу і наших скорбот…, потім, коли закінчиться війна, ми побачимо, що для багатьох речей вже мирних ми сформовані, ми підготовані, ми загартовані. І Бог через нас багато чого може робити й після війни»

«Україні потрібні сильні українці…, які загартувались в цих духовних боях, у цьому протистоянні… не всі будуть воювати, але у кожного повинно бути своє місце на цьому фронті, бо навіть в глибокому тилу людина може дуже багато зробити для Бога, і Бог змінить її серце»

«Сьогодні я живу, а завтра я можу не жити, сьогодні я можу щось робити для Бога, для людей, а завтра цього може не бути. І я зробив дуже короткий висновок для себе: ти маєш бути готовим на всі 100 % жити для нього, і ти маєш бути на всі 100 %  – померти…»

«Останнє Слово в цій війні буде сказано Ним (Богом – ред)… Він справедливий Бог віддасть нечестивому за його нечестя, а  праведному – за його праведність.

Повну відеоверсію передачі з Валерієм Антонюком дивіться за посиланням

"Бог із Україною!" – запевнив британський євангеліст Девід Хасавей під час інтерв'ю на Світлому радіо "Еммануїл".

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Девід Хасавей у свої 90 років приїхав до України для спільної молитви і прославлення Бога під час Різдвяних свят.

Чи було йому страшно їхати сюди? Ні. Бо дитинство Девіда проходило в Лондоні під час Другої світової війни - під гул літаків і вибухи бомб. І зараз він вирішив підтримати українців під час сучасної війни росії проти України - своєю молитвою, своєю присутністю тут, серед нас. І він впевнений, що ми витримаємо випробування і переможемо, бо Господь із нами, і за всі наші страждання благословить Україну вдесятеро.

Девід ініціює спільний День молитви за Україну, який відбудеться 10 червня 2023 року.. Він запрошує віруючих усіх деномінацій і конфесій долучитися до цієї акції.

Так, ми усі різні, але нас об'єднує віра в силу молитви, віра в те, що спасіння лише в імені Ісуса, і прийняття авторитету вищої влади у церкві - Біблії. Девід обіцяє повернутися не лише для спільної молитви.

Він вірить, що разом із українцями святкуватиме Перемогу у цій війні! Девід впевнений: Бог із Україною! Відеоверсію програми "Світлі гості" за участі Девіда Хасавея можна переглянути на нашому YouTube За посиланням

Молитовний сніданок

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Рівно тиждень тому, 17 грудня, відбувся ІІ Всеукраїнський жіночий молитовний сніданок.

В Україні такий молитовний сніданок проводять удруге. В цьому році його присвятили темі сім’ї під час війни. Ідейна натхненниця молитовного сніданку – народна артистка України Оксана Білозір, яка кілька років тому перейнялася духом таких заходів за кордоном і нині об’єднує жіноцтво для спільної молитви в Україні.

На сніданок зібрались жінки різних професій, волонтерки, представниці органів місцевого самоврядування, громадських організацій, матері та дружини воїнів, військовослужбовці та жінки-капелани. На молитовному сніданку також були присутні співробітниці Світлого радіо "Еммануїл".

       

Захід почався із прочитання молитви «Отче наш» та зустрічі Віфлеємського вогню, який принесли маленькі пластуни. Від цього вогню миру усі учасниці молитовного сніданку запалили свої різдвяні вогники - свічки.

    

На сніданку був презентований рушник єдності, лунали християнські пісні, панувала невимушена атмосфера міжконфесійного порозуміння та надії на перемогу. Також було проголошено, що українськими майстринями вже вишитий рушник Перемоги, який чекає свого часу. 

Перед проголошенням молитов, учасниці ділились свідченнями, розмірковували про силу молитви захисту, про добрі справи, які є свідченням живої віри, про силу духовних цінностей жінки під час війни та Боже керування людськими серцями. 

Представниці різних конфесій молилися за захисників і захисниць, за кожного, хто в часи війни потребує підтримки, за кожну сім’ю – усі разом просили у Бога сил та перемоги, а генеральний директор ТРК "Еммануїіл" Світле радіо Галина Львівна Волченко повела усіх у молитві про ЗМІ. Завершився молитовний сніданок спільною молитвою. 

   

Ця зустріч вкотре допомогла оцінити силу та цінність молитви - у знаходженні себе під час війни, в об’єднанні однодумців на добрі справи, у допомозі у складних ситуаціях, у доланні страху і порятунку життя. А на згадку про зустріч усі отримали хліб Перемоги.

Прес-служба Світлого радіо «Еммануїл»

ЗАЗЕМЛЕННЯ - це...

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Представляємо новий цикл програм "ЗАЗЕМЛЕННЯ" з Олесем Дмитренко. Олесь є фахівцем з міжнародної співпраці, представником бізнес-коаліції Світового євангельського альянсу, автором і перекладачем. А віднедавна - волонтером Світлого радіо "Еммануїл", співавтором передачі.

Програми лунають щочетверга о 14:00.

Відеоверсії програм дивіться на нашому каналі YouTube svitleradioEmmanuel.

І зовсім скоро - прямі етери! Не пропустіть! Слідкуйте за анонсами!

Дайджест воєнного лихоліття

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

 
Курчат рахують восени, а ми звітуємо про наш врожай під час війни.

Десятки улюблених передач продовжують лунати! І "Світлі гості", і "Запитання і відповіді по Біблії", і "Рішення за Вами", і "Серед нас", і програма "З відкритим серцем", й інші...

А ще ми запустити три нові соціальні проєкти: 

"Як вижити - поради психолога" з Ксенією Мінаєвою (червень-липень 2022),
"Я і ми - суспільні технології" з Наталією Часниковою (вересень 2022),
"Заземлення" з Олесем Дмитренком (вересень 2022).

Господь дарував нам можливість у ці важкі часи продовжувати служити вам, дорогі слухачі!

Тож налаштовуйте свої радіоприймачі на хвилю радіо "Еммануїл" і відкривайте для себе старі нові горизонти неба і землі, духа і душі, особистого і спільного.

До нових зустрічей у світлому ефірі!