У вересні Світле радіо «Еммануїл» починає трансляцію циклу передач Девіда Хасавея «Сила віри»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Девід присвятив своє життя проповіді Євангеліє. У свої 90 років він подорожує по всьому світу і розповідає  про силу молитви та віри.

  

З чого почався його шлях? Ось, що Девід Хасавей розповідає про себе: «Я був уже євангелістом, але  всередині країни, в Англії. А пастором я став ще у віці 18 років. Водночас, коли мені було 18, я провів своє перше євангелізаційне зібрання. Але я знав, що Бог закликає мене [до служіння] у країнах колишнього Радянського Союзу (цікаво, що багато хто не вважав Радянський Союз полем для місіонерської праці).

Але що сталося: я захворів на рак горла. Так, Біблія каже, що Бог – наш Цілитель. І, звісно, Ісус, коли був на землі, доводив Своїми чудесами, що Він є справді Божий Син. І я у своєму житті був свідком величезних див.

Але в 1964 році я втратив голос. Мені довелося звернутися до лікарів, і вони сказали, що в мене – рак горла. Сьогодні я знаю, що це цей вид онкології лікується найскладніше. Але тоді я відмовився від лікування, прагнучи побачити вияв Божої сили у своєму житті. Тому я сказав лікарям, що я буду молитися, бо вірю в силу молитви і Бог мене зцілить…

Отож я молився, тривало це 3 місяці. Наприкінці цього періоду мені потрібно було знову звернутися до лікарів…

Я дуже добре пам’ятаю той день – була п’ятниця. І я [медикам] знову сказав: «Дивіться, я християнин, я дитя Боже і я вірю в те, що Бог зцілив мене від раку». Але коли лікарі зазирнули в моє горло, вони сказали: «Бога немає. Ви втратили час, молячись. Бо  рак не зник. Пухлина стала настільки великою, що вам потрібно негайно робити операцію, інакше ви помрете».
Уявіть себе на моєму місці: я запевняю, що Бог – існує, що Біблія каже, що Він зціляє, я Божа дитина, чому ж тоді дива не сталося?!   І я знову почав молитися: «Господи, я потребую чуда». Це було в суботу, коли я так помолився.  Жодної відповіді.

У неділю я помолився найсміливішою у своєму житті молитвою. Я сказав: «Господи, я вірю, що ти хочеш, щоб я поїхав у Радянський Союз, що, звісно, означає на певний час залишити родину і церкву.  Я потребую дива. Тому, якщо Ти хочеш, щоб я розпочав працю в Радянському Союзі, потрібно, щоб Ти зцілив мене від раку. Якщо Ти не хочеш, щоб я їхав до Росії, і залишався в Англії, йшов на операцію, тоді не зціляй мене»…

Наступного ранку я зустрівся з лікарями, які вихвалялися, що Бога немає. Вони вставили інструмент у горло, щоб дізнатися, як саме оперувати, витягли інструмент, знову вставили і… розізлились.

Знову вставили інструмент і знову витягли. Потім просто глянули на мене   й ось про що запитали: «Хто це зробив?!». Я відповів: «Ну…». Вони сказали: «Ми зустрічалися з вами у п’ятницю. Сьогодні понеділок. Хтось вирізав пухлину і через це залишився шрам. Назви нам ім’я лікаря і розкажи, в якій лікарні тебе прооперували». Тому що вони побачили сліди фізичного втручання. «Не було лікаря, - сказав я, - і не було лікарні. Це доказ, що це зробив Ісус на вихідних…» Це неймовірне диво…»
 

Починаємо новий проект про подолання залежностей

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

22 серпня (вівторок) о 13:00 починаємо новий проект про подолання залежностей.  

Починаємо новий проект

Як перевірте себе на наявність залежностей? Подумайте, чи є у вас звичка, яка стала необхідністю, від якої ви не можете відмовитись, яку ви не можете контролювати (наприклад, надмірне вживання їжі чи постійний перегляд телевізора). Можливо, це вже залежність.


Крім загальновідомих видів фізичної залежності від алкоголю чи хімічних речовин, є ще велика кількість психологічних залежностей – залежність від перегляду телевізора, комп’ютерна залежність, сексуальна залежність та ін.

З фізичної точки зору, залежність – набута гостра потреба здійснювати якісь дії або вживати якісь речовини. З духовної точки зору, залежність – це рабство, рабство гріха!

У першому випуску передачі будуть говорити про духовні та фізичні складові цієї проблеми, в тому числі:

про риси залежних,

про гріх та про те, як люди потрапляють у рабство гріха,

про алкоголізм після війни,

про Божу дію в житті залежних,

про силу молитви,

про Євангеліє як світло для визволення, а не як осудження.

Перемогти залежність. Відеозапис передачі. Випуск 1.

 

Робота студії звукозапису Світлого радіо "Еммануїл"

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
Ось так створюється аудіоматеріал для Літературної передачі "Натхнення", яка виходить в ефір щодня о 15:35 та 21:35.
У серпні місяці слухайте оповідання Бруно Ферреро, Христини Рой "Щасливі люди", Мішель Кваст "Любов моя незнана"На відео волонтер Наталя Каленюк начитує уривок з новели Т. Бугаєць

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення світлими гостями радіо «Еммануїл» були духовні лідери двох протестантських об’єднань

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення світлими гостями радіо «Еммануїл» були духовні лідери двох протестантських об’єднань. Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Степанович Паночко та  Голова ВСЦ ЄХБ Валерій Степанович Антонюк.


Михайло Степанович Паночко
народився 12 листопада 1951 року в селі Сулимові      Жовківського району на Львівщині.

У 18 років він став членом місцевої церкви ХВЄ, прийнявши водне хрещення 3  серпня 1969 року.  Співав у хорі, пізніше почав проповідувати.

26 травня 1976 року члени церкви с. Сулимів обрали 25-річного Михайла на  пасторське служіння. На цій посаді він прослужив аж до свого обрання старшим єпископом УЦХВЄ у 1998 році.

У 1982-1985 роках Михайло Паночко навчався в Московському біблійному інституті — єдиному на той час духовному протестантському навчальному закладі в СРСР.

У 1980-му Михайло Паночко одружився з Євгенією Зварич, Михайло і Євгенія народили та виховали п’ятеро дітей: чотири доньки  і сина . Усі діти – віруючі, на даний час одружені та мають гарні сім’ї. Сьогодні Михайло та Євгенія  Паночки мають 13 онуків. 


Валерій Степанович Антонюк народився 24 червня 1969 року на Вінниччині.
Духовне формування від юності проходило у Рахнянській церкві ЄХБ Вінницької області. Тут 1986-го року прийняв святе по вірі водне хрещення.

З 1990 по 1994 рік звершував служіння керівника молоді Полтавської церкви ЄХБ. 1994 року був рукопокладений на пасторське служіння у полтавській церкві «Відродження», а з 2005-го – у церкві «Спасіння». З квітня 2000 року очолив об’єднання церков ЄХБ Полтавської області.

2006 року обраний на посаду виконавчого секретаря ВСЦ ЄХБ. У цьому ж році обраний на пасторське служіння у київській церкві «Преображення».

Рішенням 26-го з’їзду ВСЦ ЄХБ (28 травня 2010 року) Валерій Степанович Антонюк обраний першим заступником голови ВСЦ ЄХБ, а наступного, 27-го з’їзду (13 червня 2014 року) – головою братства ЄХБ.

Одружений. Дружина – Антонюк Анна Михайлівна, син – Даниїл (1993 р.н.), донька – Катерина (1997 р.н.)


У центрі інтерв’ю духовних лідерів на Світлому радіо «Еммануїл» були події Року незламності - на особистому рівні, на рівні служіння, церкви, об’єднання. Запрошуємо переглянути відеозаписи інтерв’ю

Михайло Паночко впевнений: «Бог із Україною»

«Бог дав своє Слово (Писання - ред.),  у якому описано історію людства, яке переживало страшні часи через гріхопадіння, амбіції... Тому ніщо так не підготовлює людину до викликів, як Боже Слово»

«Для Церкви наступив архіважливий момент. Ми покликані Богом не засуджувати та в момент болю не причиняти болю... Завдання Церкви допомогти людям під час лиха, під час горя, під час біди. Церква має бути голосом правди, Церква має бути утішителем в горі, Церква має плакати з тими, хто плаче. Церква має бути тим, хто рани перев'яже, як добрий самарянин, який не питав того чоловіка, а чого ти тут лежиш? а чому ти йшов сам? а як сталося? а хто тебе побив? "
«Ми переживемо це лихоліття, ми переживемо цю війну, вона закінчиться! Україна буде відбудована, Україна ще процвіте. Ми ще будемо помагати багатьом країнам… нашим хлібом будуть кормитися мільйони людей і ми зможемо допомагати багатьом іншим»

«Я вірю, що Бог має владу підняти Україну…Той, хто приходить до Бога, ніколи не буде засоромлений»

Повну відеоверсію передачі з Михайлом Паночко дивіться за посиланням

Валерій Антонюк ствержує: «Наша сила – в залежності від Бога»

«Проходячи долину нашого плачу і наших скорбот…, потім, коли закінчиться війна, ми побачимо, що для багатьох речей вже мирних ми сформовані, ми підготовані, ми загартовані. І Бог через нас багато чого може робити й після війни»

«Україні потрібні сильні українці…, які загартувались в цих духовних боях, у цьому протистоянні… не всі будуть воювати, але у кожного повинно бути своє місце на цьому фронті, бо навіть в глибокому тилу людина може дуже багато зробити для Бога, і Бог змінить її серце»

«Сьогодні я живу, а завтра я можу не жити, сьогодні я можу щось робити для Бога, для людей, а завтра цього може не бути. І я зробив дуже короткий висновок для себе: ти маєш бути готовим на всі 100 % жити для нього, і ти маєш бути на всі 100 %  – померти…»

«Останнє Слово в цій війні буде сказано Ним (Богом – ред)… Він справедливий Бог віддасть нечестивому за його нечестя, а  праведному – за його праведність.

Повну відеоверсію передачі з Валерієм Антонюком дивіться за посиланням

"Бог із Україною!" – запевнив британський євангеліст Девід Хасавей під час інтерв'ю на Світлому радіо "Еммануїл".

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Девід Хасавей у свої 90 років приїхав до України для спільної молитви і прославлення Бога під час Різдвяних свят.

Чи було йому страшно їхати сюди? Ні. Бо дитинство Девіда проходило в Лондоні під час Другої світової війни - під гул літаків і вибухи бомб. І зараз він вирішив підтримати українців під час сучасної війни росії проти України - своєю молитвою, своєю присутністю тут, серед нас. І він впевнений, що ми витримаємо випробування і переможемо, бо Господь із нами, і за всі наші страждання благословить Україну вдесятеро.

Девід ініціює спільний День молитви за Україну, який відбудеться 10 червня 2023 року.. Він запрошує віруючих усіх деномінацій і конфесій долучитися до цієї акції.

Так, ми усі різні, але нас об'єднує віра в силу молитви, віра в те, що спасіння лише в імені Ісуса, і прийняття авторитету вищої влади у церкві - Біблії. Девід обіцяє повернутися не лише для спільної молитви.

Він вірить, що разом із українцями святкуватиме Перемогу у цій війні! Девід впевнений: Бог із Україною! Відеоверсію програми "Світлі гості" за участі Девіда Хасавея можна переглянути на нашому YouTube За посиланням