Слова привітання Світлому радіо від старшого пастора церкви «Дім Євангелії» Віталія Козубовського

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Християнське радіо «Еммануїл» або, як ми його називаємо,  Світле радіо, святкує свій 17-тий рік. Це юначий вік. Це коли життя лише розпочинається. Щось вже встигли зробити, але саме головне, що ми маємо зробити, – воно попереду.

Дякуючи Богові, маємо своїх слухачів, співробітників, тих, хто вболіває за працю, за служіння Світлого радіо.

Служіння розпочалося тоді, коли був мир, коли на нашій землі панував спокій, коли люди жили своїм звичайним життям. Але прийшла війна.

Страшне слово! Несподівано прийшла, нагло. І це великий стрес, велике горе для багатьох і для всієї держави. І ось в цьому періоді роль християнського радіо надзвичайно велика, тому що Слово Боже каже, що не хлібом єдиним буде жити людина. Як і побороти ворога однією зброєю теж неможливо.

Є сила, яка в Бозі захована, є сила в Слові Божому. Воно могутнє, Воно благословенне. Це духовний меч, і, коли ми звіщаємо Його, тоді торжествує правда, тоді зло долається Словом Божим і нашою молитвою.

Тому хотілося б побажати Світлому радіо бути завжди налаштованим на те, щоб проповідувати це чисте Слово Боже. Ми живемо в той час, коли в гонитві за кон’юнктурою люди намагаються посвячувати передачі політичним, гуманітарним проблемам, навіть інтимним. І ось так інколи у християнському радіо варяться ці теми, які не завжди тактовні, коректні і не настільки актуальні для народу, який потребує і живого слова і нашого Господа Ісуса Христа. Тому хай Бог благословить вас, ваших всіх співпрацівників, ваші радіопередачі, які дійсно покликані звіщати Божу благодать і Боже спасіння в Ісусі Христі.

І ще хотілося б прочитати коротенький вірш, який я написав недавно.

Верніте волю в Україну,
Верніте мову солов’їну
І землю нашу мальовничу,
І берегти, кохати зичу.

Любов до ближнього верніте,
Батькам пошану поверніте,
Верніте мир на землю милу,
Відкиньте геть нечисту силу.

Верніте Бога в рідний край -
І на Вкраїні буде рай.

Віримо, одного разу вся ця біда закінчиться. Ми віримо, що Бог скаже Своє останнє Слово, і Воно буде рішучим, могутнім, будівничим Словом. Віримо, що для України настануть кращі часи не лише в благополучному житті і в добробуті, але в усвідомленні своєї потреби в Бозі, що окрім земного життя є життя вічне, і ми потребуємо Божої благодаті, спасіння для нашої душі. І наш народ навернеться до Господа.

Молимося і просимо. Ви також звіщайте це слово, Божу благодать для нашого народу. На сьогодні це неймовірно важливе і актуально, бо лише в Бозі і Його Слові ми знаходимо спокій, натхнення і розуміння волі Божої відносно нас і всієї нашої країни.

Хай Господь всіх рясно благословить!

Віталій Козубовський,
старший пастор церкви "Дім Євангелії"

Слова привітання Світлому радіо від старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Сердечно вітаю всіх працівників редакції християнського радіо «Еммануїл» з 17-літтям з того моменту, як в ефірі прозвучало слово правди, світла, добра!

Хочу щиро подякувати особливо директору, Галині Львівні, за її вклад, переживання, за її старання. Завдяки її праці та інших працівників звучить слово правди — християнські програми, новини несуть людям тепло, добро, розраду та утіху. Бажаю вам та молюся, щоб ви продовжували цю добру справу— сіяти в людські душі те, що людину міняє, робить кращою, світлішою особистістю з великої букви.

Нам так потрібне слово Боже, особливо в ці важкі дні випробування для народу України, коли прийшла жахлива війна з боку наших сусідів, які віроломно напали на нашу мирну країну. Так жаль, що мільйони людей загинули. Нам жаль тих, хто сьогодні в лікарні покалічений, розбитий тілом і душею.

І, власне, місія, роль Світлого радіо — нести зцілення людським душам.

Ми можемо дати їжу, хліба, одяг — і це важливо — прийняти переселенців, які проходять через західні області України. Це мільйони людей, яким потрібне слово розради. Я вдячний Богові, що Він дав таку велику свободу для проповіді, для таких програм, передач.

Можливо і це послужило причиною заздрості наших сусідів, як колись Каїн позаздрив Авелю, що він мирно приносив жертви Богу ще на початку розвитку людства. Бо цей дух Каїна сьогодні живе, і горе тим людям, де цей дух знайде місце. Цей дух розчавить, принизить особистість, і, в кінцевому результаті, може знищити її.

Нехай надалі Бог благословить Світле радіо, весь колектив. Також щиро дякую тим, хто матеріально підтримував. Це важливо, щоб всі разом, хто чим може підтримували цю благородну, поважну Божу працю. Бажаю, щоб ми не оглядалися назад, не падали духом, а разом кували перемогу над злом, неправдою, темрявою, жорстокістю. 

Також хотів би привітати усіх радіослухачів Світлого радіо, що люблять ці передачі, тягнуться до того, що приносить радість, задоволення і спокій душі. Вірю, переконаний, що люди з чистим серцем, з відкритою душею завжди прагнуть почути це вічне, розумне, мудре слово, якого не так багато є в ефірах чи в інтернет-просторі. Тому вітаю всіх слухачів!

Бажаю мудрості всьому колективу і особливо благословення нашим слухачам, щоб вони всім серцем звернулися до Ісуса і пам’ятали: які б не були важкі часи, Господній день і Господня можливість завжди поряд. Ісус готовий нас прийняти в будь-який час дня і ночі. Його двері відкриті. І, хто зранений, наляканий, травмований, розбитий, розчарований, я всіх прошу повернутися обличчям з вірою до Господа, розказати про вашу біль, показати свою рану. І я вірю, що зцілення прийде, коли ви будете кликати ім’я Господнє. Кликав сліпий Вартимій, кричав: «Змилуйся наді мною!» Ісус зупинився, підійшов і його оздоровив. Але спочатку запитав: «Чого ти хочеш від Мене?».

І тому кожного, хто чує це слово-вітання, я прошу пам’ятати, що Господь є поряд, в Нього є ліки від найстрашніших ран. Більше ні в кого немає таких ліків. Нехай ці добрі ліки несе Світле радіо. Нехай наш Лікар, Батько, Порадник, Втішник і Спаситель Ісус допоможе всім нашим слухачам. А весь колектив хай Бог благословить на добрі справи, продовжувати робити добро в ім’я Ісуса Христа.

17 років — це прекрасна юність, сповнена енергії, сили, бажання творити людям добро. Щиро вітаю вас!

Михайло Паночко,
старший єпископ УЦХВЄ

Слова привітання Світлому радіо від голови ВСЦ ЄХБ Валерія Антонюка

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Дорогі друзі та співробітники Світлого радіо!

Щиро хотів би привітати вас із черговою річницею, яку ви відзначаєте, посвячену служінню для усіх наших слухачів в різних містах, в різних регіонах України.

Що хотілося б побажати для усіх вас? Перш за все, щоб насправді світло залишилося світлим. Нам потрібно сьогодні, особливо в цей час викликів, труднощів, сліз, переживань, чути надійні, добрі слова, які стверджують нашу віру, допомагають нам зміцнитися, дають впевненість, що серед темряви сяє світло — світло Євангелії Христової, світло радості в Ісусі.

Ми всі потребуємо сьогодні добрих новин, і ось такі радіопередачі, радіостанції — вони є вкрай важливими для всіх мешканців нашої країни. Ми живемо з вами у важкі часи, коли так багато горя, сліз. Тому нехай Світле залишається світлим радіо в нашій країні.

По-друге, бажаю вам, щоб всупереч усьому і тій потужній пропаганді, яка сьогодні лунає в ефірах, в засобах масової інформації, ви залишалися тим світлим радіо, яке дає усім правдиві новини, які приводять людину до пізнання істини, яка є в слові Божому, і щоб через призму святого Писання кожна людина, яка слухає вас, могла зрозуміти, що насправді відбувається.

Ми живемо в часи постправди, де так багато в кожного своєї правди. І тому Світле радіо покликане продовжувати цю естафету проголошення істини. Серед багатьох різних голосів, які часто відводять від пізнання Божої правди, ви залишаєтеся тими, хто мають проголосити істину.

І, звичайно, хотілося б побажати усім вам наснаги, ревності і вірності, не опускати руки, тому що ваш голос важливий сьогодні. Ваш голос має зміцнювати, стверджувати і вести людей до того правильного вектору, щоб кожна людина в нашій країні не зневірилася, але зміцнилася. І, щоб ми всі, об’єднавшись, могли служити нашому народу і поклонятися Богу.

Тому бажаю вам нових звершень, які обов’язково приведуть ще багатьох людей до кращого пізнання Бога, покаяння, відродження, спасіння. І, звичайно, молимося, щоб ваш голос не змовкав, бо добрі зерна, які ви сієте сьогодні в безсмертні людські душі, обов’язково зійдуть добрим врожаєм у царстві нашого Бога. Тому всіляких вам гараздів.

Серед війни, кровопролиття, нестабільності і страху нехай Світле радіо несе світло у кожне серце, освітить кожну оселю, буде благословенням для кожної родини і для нашої країни.

Вам Божого благословення і продовження цього важливого діла, що є покликанням від Бога. Це те, що Бог хоче, щоб ви робили. І нехай Він вас благословить.

Молимося за вас, любимо вас і благословляємо ім’ям Господнім.


Валерій Антонюк,
Голова ВСЦ ЄХБ

День народження Світлого радіо!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

"Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме!" (Іс. 40:8)

І ми стоїмо у вірі і Слові ось вже 17 років із Божою та вашою допомогою!

За ці роки у нас було багато світлих гостей, ідей, передач... Основні втілені, нові - в планах:)

Цей рік у всіх нас був переламним, кризовим... Але ми вистояли! Адже Господь із нами, Він - наше Світло серед темряви цього світу.

І сьогодні ми з новими силами усією величезною радіосім'єю славимо Бога за наше 17-тиріччя. Він довів нас до цього місця і поведе далі - досягати серця слухачів України та Європи, й усього світу Словом, молитвою, піснею.

Миру вам і щедрот Божих, дорогі друзі Світлого радіо "Еммануїл"!

З любов'ю, ваші Світлячки:)

Радіємо разом!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка


Дорогі друзі! Хочемо, щоби ви пораділи разом із нами: у
 центрі славетного міста Чернігова стоїть наш білборд!

"Молимось за Україну!" - Величезними буквами говорить він перехожим.

У лівому його кутку - наш логотип: Світле радіо "Еммануїл". У правому - позначена частота мовлення Світлого радіо в Чернігові: 70,79 FM.

Ми дякуємо нашому радійному "ангелу", волонтеру Михайлу, який організував процес установки білборду для реклами радіо "Еммануїл" у самісінькому центрі міста!

Сподіваємося, що через Світле радіо ще більше жителів Чернігова дізнаються про Господа та об'єднаюся у спільній молитві за Україну.

Дяка БОГУ!