ТЕЛЕФОН / ПЛАНШЕТ
Android - завантажуйте додаток з GooglePlay.
iOS - доступний додаток на AppStore.
Windows - Cлухати радіопотік в пристроях під управлінням  Windows Mobile можна стандартними засобами, що входять до складу операційної системи, а саме Windows Media Player.
Досить лише відкрити потік у форматі, призначеному для цього – 32Kbits,  або скористайтеся програвачем TuneIn for Windows Phone 7.
Blackberry, Samsung Bada, Palm - для прослуховування радіо на цих платформах, рекомендуємо скористатися програвачем TuneIn Radio: TuneIn for Blackberry,  TuneIn for Samsung Bada, TuneIn for Palm  
(у рядку пошуку плеєра, введіть Radio Emmanuel)
Будьте уважними! Прослуховування мобільного радіо має сенс тільки при наявності безлімітного інтернет-доступу або відсутності фінансових обмежень для Вас.
Приблизний розрахунок трафіку, що витрачається при прослуховуванні Інтернет-радіо:
16 Кбіт / с = 7 МБайт / год; 24 Кбіт / с = 10 МБайт / год; 32 Кбіт / с = 13 МБайт / год; 64 Кбіт / с = 29 МБайт / год; 128 Кбіт / с = 58 МБайт / год; (про вартість інтернет підключення, дізнайтеся у свого провайдера мобільного зв'язку)

PC WINDOWS
CRPlayer - завантажте плейер і запустіть його. Він відтворює всі доступні потоки.
Windows Media Player - щоб слухати радіо за допомогою Windows Media Player у Вашому браузері знадобиться спеціальний плагін. Його можна завантажити безкоштовно. Цей плагін в більшості випадків не потрібно для Internet Explorer. Якщо Ви використовуєте систему Windows 7, то цей плагін вже повинен бути встановлений.
WinAmp Player плеєр можна завантажити абсолютно безкоштовно. 
Потім завантажте файл listen.pls (файл повністю безпечний і потрібен плеєру для з'єднання з нашим вебрадіо) і відкрийте завантажений файл за допомогою WinAmp.

PC MAC OS
ITunes - завантажте файл listen.pls і запустіть його за допомогою ITunes (в деяких браузерах це відбудеться автоматично).
VLC - завантажити його можна тут  повністю безкоштовно.
Потім завантажте файл listen.pls (файл повністю безпечний і потрібен плеєру для з'єднання з нашим вебрадіо) і відкрийте завантажений файл за допомогою VLC Player.

WEB САЙТ
Щоб слухати радіо на сайті необхідний Flash Player. Він повністю безкоштовний і якщо він не встановлений, виконайте наступні кроки: Дотримуйтесь інструкцій за посиланням: --> http://get.adobe.com/ru/flashplayer/
-Натисніть "Завантажити", якщо версії операційної системи і браузера збігаються з Вашими.
-Відкрийте файл, який щойно був завантажений і дотримуйтесь подальших вказівок.
-Перезавантажте свій браузер.

FM-ПРИЙМАЧ:
- Київ та область на частоті 67,28 МГц
- Львів і область на частоті 67,82 МГц
- Харків та область на частоті 69,20 МГц
- Суми та область на частоті 69,02 МГц
- Запоріжжя та область на частоті 69,92 МГц
- Чернігів та область на частоті 70,79 МГц
- Дніпро та область на частоті 70,37 МГц

СУПУТНИК ASTRA4  на всій європейській частині континенту. Детальніше.

SМART TV - слухайте радіо на веб-порталі EX.UA в розділі Аудіо / Радіо / Світле Радіо Еммануїл.