Засновник радіостанції Віктор Костянтинович Радін отримав одкровення від Бога про створення духовно-просвітницької радіостанції. 
 
7 червня 2005 р. – початок цілодобового мовлення Світлого радіо «Еммануїл» у м. Києві та Київській області на частоті 67,28 FM! Згодом – запуск on-line трансляції ефірного мовлення на www.svitle.org


 
Лютий 2008 р. – радіо «Еммануїл» цілодобово доступне на хвилі супутника АСТРА-4 на території Європи.
 
Квітень 2009 р. – початок фінансування ТРК «Еммануїл» винятково нашими радіослухачами.

З 1 квітня 2009 року керують радіостанцією Галина та Олексій Волченко.


Галина Львівна як генеральний директор ТРК «Еммануїл» займається адміністративними та креативними питаннями, Олексій Анатолійович несе відповідальність за духовний напрямок та розвиток радіо
 
Листопад 2012 р. – початок мовлення Світлого радіо «Еммануїл» у м. Львів на частоті 67,82 FM;

вересень 2014 р. – початок мовлення Світлого радіо «Еммануїл» у м. Харків на частоті 69,2 FM;

вересень 2015 р. – початок мовлення Світлого радіо «Еммануїл» у м. Суми на частоті 69,02 FM;

вересень 2016 р. – початок мовлення Світлого радіо «Еммануїл» у м. Запоріжжя на частоті 69,92 FM;

лютий 2017 р. – початок мовлення Світлого радіо «Еммануїл» у м. Чернігів на частоті 70,79 FM;

березень 2017 р. – початок мовлення Світлого радіо «Еммануїл» у м. Дніпро на частоті 70,37 FM;

1 січня 2019 р. – початок мовлення Світлого радіо «Еммануїл» у м. Чернівці на частоті 69,36 FM.
 
Радіо пропонує:
– інструментальну, сучасну духовну та класичну музику;
– духовно-просвітницькі та соціальні програми;
– актуальні міжконфесійні новини;
– інтерактивні передачі з гостями студії;
– поетичні сторінки, літературні програми;
– передачі для дітей;
– щогодинні молитви за Україну.
 
Наша основна мета – духовне відродження України, об’єднання всіх християн у молитві та спілкуванні одне з одним, щоб мати любов між собою.
 
Бачення: ми віримо, що ми будемо мати можливості для створення потужної Всеукраїнської радіомережі «Еммануїл», і радіо стане улюбленою радіостанцією, радіо-другом для багатьох слухачів не лише у багатьох містах України, а й по всьому світу.
Колектив радіостанції разом із клубом радіослухачів та волонтерів веде активну суспільну діяльність та благодійну роботу, надає допомогу літнім, самотнім людям, людям з вадами зору, нужденним. Крім того, ми активно долучаємося до вже існуючих служінь для поширення радіоприймачів тим, хто їх потребує, але не має змоги придбати самостійно.
 
Першу цілодобову ефірну духовно-просвітницьку радіостанцію України створено в 2005 р. для того, щоб нести людям світло Божої любові. Окрім позицій представників трьох основних християнських конфесій – православних, протестантів і католиків, – радіостанція також враховує інтереси людей, які шукають сенс життя, та наближаються до Бога.
 
Ми молимося за Україну: за Президента, за всі гілки влади в Україні; за Боже благословення народу; за розширення благої звістки. Ми також молимося за єдність між деномінаціями; за слухачів радіо «Еммануїл»; за розширення можливостей  радіо; ми благословляємо партнерів та друзів радіостанції (місії, церкви, християнські ЗМІ), усіх волонтерів, музикантів, які своєю творчістю наповнюють ефір Світлого радіо «Еммануїл».
 
Приєднуйтеся! «Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.» (1 Сол. 5:16-18).

Інформація про структуру власності: Форма 1-5