Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

7 червня 2005 р. – початок цілодобового мовлення Світлого радіо "Еммануїл" у м. Києві та Київській області на частоті 67,28 FM! Пізніше - запуск on-line трансляції ефірного мовлення на www.svitle.org.

З лютого 2008 р. – радіо «Еммануїл» цілодобово доступне на хвилі супутника АСТРА 4: територія Європи.

З квітня 2009 р. ТРК "Еммануїл" фінансується винятково радіослухачами.

Листопад 2012 р.- початок мовлення в м. Львові на частоті 67,82 FM.

Вересень 2014 р. - початок мовлення в м. Харкові на частоті 69,2 FM.

Вересень 2015 р. - початок мовлення в м. Суми на частоті 69,02 FM.

Вересень 2016 р. - початок мовлення в м. Запоріжжя на частоті 69,92 FM.

Лютий 2017 р. - початок мовлення в м. Чернігів на частоті 70,79 FM.

Березень 2017 р. - початок мовлення в м. Дніпро на частоті 70,37 FM.

МІСІЯ РАДІОСТАНЦІЇ: Радіо «Еммануїл» створено для того, щоб нести людям через музику, мистецтво, поезію, літературу, історію та інші сфери нашого життя накопичені протягом віків цінності загальнолюдської культури, засновані на принципах християнської моралі («люби ближнього як самого себе, не кради, не вбивай, не чини перелюбу, шануй батька й матір»).

Програми радіо "Еммануїл" розкривають любов і милість Творця, а також принципи Божого Царства, щоб кожен слухач прийшов до Христа й пізнання Його як Господа і Спасителя. Для об'єктивного висвітлення Благої Звістки в ефірі звучать проповіді священнослужителів усіх християнських конфесій. У програмах звучить сучасна духовна, хорова і класична музика. Основна категорія слухачів – християни й люди, які шукають Бога й замислюються над сутністю життя, основами світобудови та іншими сферами, що відповідають їхнім естетичним та духовним потребам.

БАЧЕННЯ: Ми віримо, що в майбутньому, зі створенням потужної Всеукраїнської супутникової радіомережі «Еммануїл», Світле радіо стане улюбленою радіостанцією, радіо-другом для слухачів не лише в Києві, але й у багатьох інших містах України, а також по всьому світові через мережу Інтернет. Колектив радіостанції і клуб радіослухачів продовжуватимуть вести активну суспільну діяльність і благодійну роботу з дитячими будинками та школами, надавати допомогу літнім і самотнім людям.

МИ МОЛИМОСЬ:

  • ЗА УКРАЇНУ:- за Президента - за Парламент - Боже благословіння народу - моральний стан молоді.
  • ЗА РОЗШИРЕННЯ БЛАГОЇ ЗВІСТКИ:- благословіння християнських церков - єдність між деномінаціями - за розповсюдження Божого Слова - за пасторів - місіонерів і християнські служіння у світі в період гонінь та утисків - за навернення до Бога людей у церквах, в'язницях, лікарнях.
  • ЗА СЛУХАЧІВ РАДІО "ЕММАНУЇЛ": - їхнє зцілення та духовне звільнення - особисті потреби слухачів, заявлені на автовідповідачі радіостанції - фінансові благословіння - міцні сім'ї - покаяння близьких - за дітей, молодь, щоб вони зростали в Бозі.
  • ЗА РОЗШИРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ СВІТЛОГО радіо: - благословіння мовлення та створення Всеукраїнської мережі радіо «Еммануїл» - фінансове покриття потреб - ефективне використання радіо через супутник у в'язницях, лікарнях, інтернатах - служіння допомоги людям старшого віку - зміцнення у вірі слухачів - подяка за партнерів - благословіння наших друзів, партнерів (місії, церкви, християнські ЗМІ) - за музикантів-християн - за всю команду співробітників та волонтерів.
Якщо Господь спонукає вас молитися разом із нами, приєднуйтесь!
«Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі.» 1 СОЛ.5:16-18

Інформація про структуру власності: Форма 1-5