Світле радіо стає все дедалі доступнішим для слухання. І саме ви можете також сприяти тому, щоб ще більше людей почули Слово Боже та знайшли для себе сім’ю, розмістивши плеєр радіо на вашому сайті. Так щоб будь-хто міг приєднатися до ефіру, не покидаючи ваш ресурс.  

Потрібні матеріали для встановлення плеєру знаходяться тут https://drive.google.com/drive/folders/14Doip6Uw3jalS9J6SuuaxZt3I-ikIJzS

Чому ми можемо стати корисними для ваших користувачів?

Світле радіо «Еммануїл» - міжконфесійна цілодобова ефірна радіостанція України створена, щоб нести людям світло Божої любові.

Радіо мовить у 7-ми українських містах: Київ – 67, 28 FМ; Суми – 69,02 FМ; Харків – 69,2 FМ; Львів – 67, 82 FМ; Запоріжжя - 69, 92 FМ; Чернігів – 70, 79 FМ, Дніпро 70,37 FM; через Супутник АСТРА4 — у країнах Європи. Коло слухачів збільшується завдяки онлайн-трансляціям на сайті, щоденному поповненню відеоконтенту на каналі радіо в YOUTUBE, використанню мобільних додатків для смартфонів.

Окрім позицій представників трьох основних християнських конфесій: православних, протестантів і католиків, програмна концепція радіостанції також враховує інтереси людей, які шукають сенс життя та наближаються до Бога. Радіо пропонує міжконфесійні програми, новини з життя церков, релігійних та громадських організацій, інтерактивні передачі з гостями студії та різножанрову світлу духовну музику.

Щогодини в ефірі звучать молитви за Україну, чотири рази на добу читаються розділи з Нового Завіту. Редакція радіо «Еммануїл», активно підтримуючи зворотній зв’язок зі своєю аудиторією, щодня отримує близько сотні телефонних дзвінків і смс-повідомлень від слухачів, які беруть участь у прямих ефірах, долучаються до дискусій, інтерв’ю, опитувань, вікторин. Поза увагою не залишається й дитяча аудиторія: три рази на добу виходять програми для дітей, звучать аудіокнижки та радіовистави.

Завдяки темам, які порушуються в соціальних програмах, багато слухачів отримали відповіді на нагальні питання, знайшли вихід із важких життєвих ситуацій і підтверджують у своїх відгуках, що Світле радіо «Еммануїл» - радіо у форматі Божої Любові!