Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем'єра »

Ведуча: Ірина Суботовська

Гості: В'ячеслав Рибіков та Антон Кореневич, співаки

Про новий музичний збірник «Він у всьому» продюсер Олександр Лешко висловився так: «Цей музичний альбом вказав на Того, Хто є Творцем справжнього і вічного. Наша мрія – розвивати творчих людей України, які через свій талант приносять у цей світ мелодії надії і радості, надихають усім серцем поклонятися Богові». Наші гості В'ячеслав Рибіков та Антон Кореневич діляться цікавими фактами про створення нового збірника.
Ведуча. Коли прозвучала остання молитва і пісні пустили в добру путь, для вас це було подією?
В'ячеслав. Для мене - так, тому що це був довгий проект, над яким ми працювали півроку, створюючи 10 пісень. Для мене це велика радість. Ми боялися, що не встигнемо в строки вкластися, тому що на конгресі в Одесі була презентація і ми мали дуже мало часу. Оскільки в збірнику всі виконавці різні, з різних міст і навіть різних країн. Тому було непросто записати цей альбом.
Ведуча. Радість полягає не тільки в тому, що, нарешті, закінчилася робота, а й в тому, що альбом - зазвучить.
В'ячеслав. Так. Головне, що ми це зробили і тепер можемо насолоджуватися, слухати. Я сподіваюся, що він сподобається.
Ведуча. Антоне, а що ви відчуваєте з приводу того, що збірник народжено і його «пустили по водах»?
Антон. Так, звичайно, це - велика подія. Тому що це перша участь і перший офіційний запис нашої групи «From the Inside», лідером і солістом якого я є. Це дуже класно…
Ведуча. Можливо, нам ще вдасться поспілкуватися з учасниками альбому, оскільки, я так розумію, за кожною піснею стоїть своя доля. У вас була можливість збиратися разом?
В'ячеслав. Практично всі ми збиралися, крім двох осіб. Є дівчинка Джонні, яка перебуває в Америці. Вона не змогла приїхати. А також Брія Блессінг. У нас була зустріч, коли ми знімали фільм про альбом. Тоді ми всі побачилися і класно поспілкувалися. Тому що спочатку ця робота була дистанційною...