Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Гість: Дмитро Тищенко, лідер студентського служіння місії «Україна для Христа»
Програма: «Це реально»
Ведучий: Сергій Цвєтков 

Якими є сучасні молоді українці? Як вони сприймають Євангеліє і взаємодіють з Церквою? Про це автор і ведучий програми «Це реально» Сергій Цвєтков говорить з одним із лідерів студентського служіння місії «Україна для Христа» Дмитром Тищенком. Чому саме студентська молодь стала тією групою людей, служінню якій присвятив своє життя Дмитро? Відповідь на ці та інші запитання ви дізнаєтеся з нашої передачі.

 

«...Студенти - це майбутнє нації, майбутнє церкви, майбутнє будь-якого соціального явища. Й у нас навіть є такий слоган: «Змінюючи світогляд студентів сьогодні, ми впливаємо на майбутнє країни, майбутнє нації»

 

 «...Усе залежить від студентів... Якщо ти приходиш у гуртожиток, де живуть політологи, філософи, історики, це певна цільова аудиторія. Й ось там моя освіта, причому як філологічна, так і богословська, дуже потрібна була...»

 

 «[У служінні студентам] напевно, все ж, ключовий момент - це бажання людини і якісь її здібності, які в неї вже є і які можна розвивати...»

 

 «...Ось ті хлопці, які самі за природою лідери, спортсмени, «язичок без кісточок», ось такі хлопці, незалежно від того, яку методику вони використовували або з якими студентами працювали - аграріями чи політологами, - завжди були для них дуже впливовими»