Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Новий безкоштовний додаток Bible Lens від творців YouVersion Bible завантажили більше 265 тисяч разів менше ніж за три дні, що зробило його другим в рейтингу за кількістю установок,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на blagovest.

Bible Lens аналізує вміст знімка - головне зображення, фон, колір і багато іншого, щоб ідентифікувати сюжетні теми. Потім програма підбирає найбільш відповідний за цими данми вірш з Біблії художньо відображаючи текст над зображенням, створюючи твір мистецтва.

«Якщо я сфотографую свою праву руку, Bible Lens зверне увагу на обручку і, ймовірно, створить образ, який буде підкреслювати тему шлюбу. Якщо додаток визначив на моїй фотографії джерело світла, він може запропонувати вірш з Біблії про те, що Ісус Христос є світлом світу », - приводить видання слова засновника YouVersion Боббі Грюневальда. Він додав: «Це неймовірна технологія, яка надає нам унікально можливостей допомогти людям побачити свій світ під іншим кутом зору».

Додаток YouVersion стабільно розвивається. У перший час в ньому було доступно 15 версій Біблії і тільки на двох мовах. Завдяки партнерстві з біблійними товариствами, в даний час додаток містить понад 1700 різних версій Біблії на більш ніж 1200 мовами.