Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Учасники конференції


  На базі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління у Києві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Виховання духовності особистості у контексті реалізації цілей сталого розвитку України». У зустрічі взяли участь представники закладів освіти і наукових установ, органів влади, релігійних та громадських організацій.

  Метою проведення конференції був пошук шляхів сталого розвитку українського суспільства на основі  духовності, освіти та виховання.

  Під час заходу відбулося пленарне засідання, на якому прозвучали  доповіді провідних вітчизняних та зарубіжних науковців, філософів, освітян, представників органів влади, релігійних і неурядових організацій. Також було проведено експертні панельні дискусії та секційні засідання.

  Результатом роботи конференції стала резолюція, в якій міститься низка пропозицій щодо впровадження заходів, спрямованих на захист природного та інформаційного середовищ України, поліпшення їхнього стану. Про це повідомляють на сайті Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління.