Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

«Born to worship»

 

На сьогоднішній день у світі все більше популярності набуває християнська музика. Віряни, серця яких зливаються через Дух Святий у єдинодушній прославі Христа, винаходять нові стилі, що відображають потяг людини до прекрасного та її свободу у вічності. Таку християнську творчість часто використовують з метою євангелізації, вона включається у служіння поклоніння у церквах, адже, здатна протистояти силам темряви.
 
Ще у Торі описаний випадок, коли злий дух відступав від Саула через гру на гуслях майбутнього царя Давида (1 Цар. 16:23). «Співайте Господу і благословляйте ім’я Його. Благовістіть день у день про спасіння Його.» (Пс. 95:2).
 
Чудовим проявом сучасної християнської творчості є on-line марафон «Born to worship», що відбувся 13 червня. Музиканти з України та США об’єдналися у спільних молитвах за мир в усьому світі. Підтримуючи слухачів із різних країн своєю творчістю, цей рух християнського поклоніння з кожним наступним «забігом» набуває ще більше прихильників. Детальніше про цю подію – в інтерв’ю зі служителем церкви «Сила воскресіння» міста Бучі, композитором Ігорем Сидоровим.
 
 

 
 
Матеріал підготувала Наталія Семенчук (позаштатний кореспондент Світлого радіо).