Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 


  Відбулася «Молодіжна християнська онлайн-конференція», яка об’єднала учасників із декількох країн.

  У зустрічі взяла участь генеральний директор ТРК «Еммануїл» Галина Волченко. Вона поділилася свідченням про створення Світлого радіо, як Господь благословляв та підтримував це служіння та як сьогодні радіостанція поширює Євангеліє у медіапросторі. Про це повідомляє пресслужба Світлого радіо «Еммануїл».

  До програми увійшли лекції та майстер-класи від запрошених гостей і молодіжних пасторів. Кожен спікер поділився своїм досвідом життя з Богом, подолання труднощів і духовної праці. Дуже цінними для молодих і гарячих служителів стали поради Євгенія Войта, Олексія Романова та інших. Через майстер-клас «Медіаслужіння» учасники дізнавалися про нові можливості духовної праці за допомогою різних медіа. Молодіжний лідер та професійний відеограф Ілля Ярміл поділився свідченням про служіння з молоддю, яка вже виросла на інтернеті, про важливість онлайн-зустрічей. Інфлюенсер та радіоведучий Андрій Гоцуляк дав корисні поради, як ефективного вести сторінку в інстаграмі і використовувати її для проповіді Євангелія.

  Дуже надихнули історії волонтерів з різних країн. Свідчення про зміну життів ще раз підтвердили могутність нашого Господа.

  Із вітальною промовою і молитвою про учасників виступили екс-президент Парагваю Фернандо Луго, радник IYF у Кот-д'Івуарі та посол Доброї Волі за програмою розвитку ООН Дідьє Дрогба, мер міста Збараж Роман Полікровський (Україна), засновник та керівник міжнародного служіння Global Christian Support пастор Ярослав Малько (Україна), перший пресвітер церкви «Источник воды живой» міста Воронеж Олег Алексєєв (Росія), пастор церкви «Еммануїл» Віталій Вознюк (Київ), засновник і старший пастор Об'єднання церков «Краеугольный камень» Сергій Непомнящий (Москва), пастор Об'єднання церков «Царство Бога» Сергій Хмиря (Чернігів), пастор Акіф Аксер (Росія). Цей список не закінчується, дуже вдячні всім за підтримку християнського молодіжного руху.

  Родзинкою конференції стали виступи хору Gracias, гуртів прославлення SKEEMANS, «Слово життя», «Еммануїл», «Ковчег спасіння», сестер Тимощенко, а також незвичайне ток-шоу Good News Corps. Найцікавіше, що в режимі онлайн була можливість поспілкуватися з місіонерами і волонтерами з різних куточків світу: Бразилії, Філіппін, Бурунді, Кенії.