Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 


Радіопроект «Хліб насущний» – це частина Світлого радіо «Еммануїл»Ми запрошуємо усіх партнерів радіостанції на щотижневі Біблійні зустрічі, де ви маєте можливість поспілкуватися, помолитися в єдності Духа з ведучими та співробітниками радіо "Еммануїл", поставити запитання, висловити свої побажання і благословення для радіо, а також одне для одного.

"Я – хліб живий, який зійшов з небес; хто їсть цей хліб, житиме вічно; хліб же, який Я дам, є Плоть Моя, яку Я віддам за життя світу." (Ін. 6:51). Ці слова Ісуса Христа стали гаслом програми "Хліб насущний", яку Олексій Волченко розпочав вести в ефірі Світлого радіо у березні 2010 р. З часом сформувалась група людей, які прагнуть пізнати істину, вивчаючи Боже Слово, разом моляться і шукають одкровення від Господа. Поступово до цієї групи приєднувалися нові радіослухачі програми «Хліб насущний». А вже із 17 вересня 2011 р. почали проводитися зустрічі партнерів і слухачів радіо в Києві.

Місія: Радіо "Еммануїл" є міжконфесійним. Тому, в проповідях радіопроекту "Хліб насущний" не торкаються деномінаційніних аспектів та міжконфесійних відмінностей. Головне – це говорити про Христа, про спасіння, як написано у Слові Божому: "... бо я розсудив не знати між вами нiчо­го, крiм Iсуса Христа‚ i то розп’ятого,..." (1 Кор. 2:2).

Розклад радіопередач: щоранку о 06:15 звучить десятихвилинна проповідь під назвою "Хто має Сина – той має життя".

Адреса: зустрічі радіопроекту «Хліб насущний» відбуваються щосуботи об 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 32 (Будинок композиторів)  м. Льва Толстого.

Додаткова інформація про радіопроект «Хліб насущний»:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел: (044) 383-67-28

Офіційний сайт радіопроекту – http://hlebnash.org/