Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
   Християнська відкрита академія провела вступний вебінар за участю директора Ярослава Лукасіка і партнерів проєкту - ректора Національного університету «Острозька Академія» Ігоря Пасічника та професора американського Університету Спринг- Арбор Чарльза Вайта.

  Захід зібрав 500 студентів з України, США та Європи.

  Цього року слухачі вивчатимуть один із двох курсів: «Християнин у громадській сфері» та «Християнин в авангарді суспільних перетворень».

  Перший курс знайомить студентів з культурним мандатом Великого доручення, а також основами політології, права, економіки, культурології, соціології, футурології, історії та ін. Програма другого курсу поглибить здобуті знання і навчить застосовувати їх в умовах сучасної культурної конфронтації.

  Християнська відкрита академія - це освітній проєкт євангельських громад з України та Білорусі, спрямований на поширення цілісного біблійного світогляду в інтелектуальній і суспільній сферах, поширення гуманітарних знань, а також об'єднання християнських лідерів заради реалізації практичних програм, що втілюють біблійні цінності в різних сферах життя. Про це інформує портал InVictory.org, посилаючись на прессцентр Християнської відкритої академії.