МЕДІА ШКОЛІ "РЕКОН" ВИПОВНИЛОСЯ 2 РОКИ
ДОЗВОЛЬТЕ ПРЕДСТАВИТИСЯ
Викладач Медіа школи «Рекон» Ден Медоуз (США) – експерт у сфері медіа, режисер і продюсер. Має 20-річний досвід створення документальних фільмів, ток-шоу, серіалів та інших жанрів телевізійних програм. Ден працює в MOVING MEDIA LLC |MAKING MEDIA MOVING, співробітничає з низкою телекомпаній зі світовим ім'ям, серед яких ВВС, Animal Planet, Military, We. Удостоєний нагород CINE Golden Eagle і Silver World Medal. У жовтні 2015 року Ден уперше відвідав Україну на запрошення Медіа школи «Рекон» з метою викладання курсу «Основи оповіді» студентам програми «Режисер медіа програм: теорія і практика».

Подяка Господу за Іллю М. Козубовського, який працював завідувачем навчального процесу Медіа школи «Рекон» з початку її заснування! Господь розширює горизонти його служіння: Ілля з сім'єю прийняв рішення про місіонерську працю в Польщі, де, у зв'язку з напливом переселенців, існує гостра потреба в душпастирстві. Тим не менш, Ілля залишається в команді Рекон, і продовжуватиме участь у розвитку медіа служіння.
На період місіонерської поїздки сім'ї Козубовських, до команди «Рекон» приєднується Катя Глуховська, яка служила волонтером під час попередніх сесій Медіа школи, і нині виконуватиме обов'язки координатора навчального відділу.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ НА 2016 РІК
- Запуск дистанційної програми навчання;
- Посилення технічного оснащення Рекон-студії для зйомки, монтажу й випуску передач;
- Збір коштів для будівництва Навчального центру для служіння «Рекон»: медіа школи і ЦВРД «Стежинка».
ТАМ, ДЕ ЖИВЕ ЛЮБОВ
Дозвольте запросити Вас у Християнський Центр Всебічного Розвитку Дитини «Стежинка - Рекон». Мета його створення : розвиток систематичної дошкільної освіти з впровадженням системи інклюзивного навчання на основі вічних цінностей, для діток з обмеженими можливостями, і їх адаптація у середовищі здорових однолітків. 12,5 % дітей, які відвідують центр, мають проблеми розвитку різного ступеня складності (затримка психічного й фізичного розвитку, аутизм).

Згідно зі статистикою, в Україні більше 7,5 млн. дітей (кожна п`ятдесята дитина!) мають особливі потреби. Актуальність проекту обумовлена відсутністю установ (дитячих центрів, шкіл), які займаються розвитком та адаптацією в суспільстві таких діток, психологічним станом і відчаєм їхніх батьків.

Подяка Господу, що Він дозволив нам більше трьох років розвиватися в кампусі УЕТС, що стояла біля витоків цього проекту, але сьогодні Він веде нас далі, відкриваючи нові незвідані обрії служіння. По Його милості, 1 вересня, після вимушених канікул, «Стежинка» частково відновила свою діяльність в орендованому приміщенні. Ми молимося, думаємо і мріємо про те, якою буде «Стежинка» в майбутньому, але одне ми знаємо напевно, що це місце має бути наповнене любов'ю, прийняттям і турботою для Слави Нашого Господа!
ЗНАЙОМТЕСЯ: НАШ ЛЬОВА

Коли народився Льова, батьки не могли натішитися появою довгоочікуваного сина, але, з плином часу, стали помічати різницю між дитиною й однолітками. Лікарі діагностували таку поведінку як особливість розвитку.
Серйозне обстеження було ініційоване психологом-логопедом «Стежинки». Діагноз: глибокий аутизм 1 групи. Весь колектив співробітників і дітей оточив Льову увагою, любов'ю і турботою. Діти допомагали йому в усьому. Батьки інших дітей спочатку обережно ставилися до появи в колективі Льови, але з часом переконалися, що нічого небезпечного в цьому немає, і сьогодні спокійно і з розумінням ставляться до таких діток. У три роки Льова не знав ні назв предметів, ні членів сім'ї, у дитини був розсіяний погляд, він сам не міг ані одягнутися, ані взутися.
Усі чотири роки з хлопчиком займається фахівець центру. Слава Господу, сьогодні Льова може сам одягатися, взуватися, добре розвивається і проявляє себе на заняттях, почав взаємодіяти з колективом, грає з дітьми, вже говорить фразами. Дуже любить складати пазли, акуратно виконує творчі завдання. Мама плакала від щастя, коли він перший раз у житті сказав: мамо, я тебе люблю.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ НАВЧАННЯ, ВДОСКОНАЛЕННЯ І САМОРОЗВИТКУ
Незважаючи на те, що віртуальна освіта не замінить традиційне навчання, оскільки вона не може відтворити студентську атмосферу й замінити живе спілкування педагога і студентів, на думку експертів, онлайн-навчання -магістральний напрямок розвитку освіти майбутнього. Сучасне суспільство зміщує акцент із диплома, як такого, на доступність знань та їх якість.


Очевидні переваги дистанційної форми навчання полягають у можливості самостійного вибору курсу навчання, часу, тривалості і темпу занять, не залежать від місця проживання та стану здоров'я. І, що дуже важливо, створюють сприятливі умови для творчого самовираження студента у процесі засвоєння знань.
- Категорія: Новини християнського свiту
- Останнє оновлення: 16 лютого 2016