Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 


Вітаю Вас, Шановні пані! Кожна з Вас покликана Богом аби славити Його і творити добро. Запрошую Вас для цього щодня об»єднатися в молитві за нашу країну, за благодать та Божий порядок на землі, де ми живемо.

Якщо Ви – жінка, яка вірить, що Бог сьогодні не змінився, що Він любить людей і через Ісуса Христа Він дав кожному мир та спасіння, давайте разом будемо просити про це щодня о 7-й годині.

Запрошуйте тих, хто не має радіо бути з вами у телефонному режимі чи збирайтесь по домах. Але давайте, шановні жінки, зробимо з вірою свою частину! Станемо просити про милість і благодать для нашої сім'ї, для нашої землі.

Розділення сіє  ворог людей з метою, щоб ми не корилися Богові, щоб самотужки будували свої плани. Але Писання говорить: "за те що не прославили Бога… передав їх перевернутому розуму" (Римл 1:21). Давайте славити Творця, щоб триматися у світлому розумінні, яке об'єднує дім, а не розділяє його!

Пишить 01010 Київ-10, а/с 79, або тел. 044-2226728. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для “Шановної пані”.

Щодня о 7-й ранку на Світлому радіо – молитва за світло Божої слави у наших домах! Ведуча програми “Шановні пані” Свїтлана Горлушко!