Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Концерт християнської музики «Пісня Неба» до дня народження Валерія Коропа

2 квітня у приміщенні церкви Християнська надія в Києві, за адресою вул. генерала Жмаченка, 20, зберуться найкращі християнські артисти для того, щоб виконати найпопулярніші пісні Валерія Коропа, серед яких: «Велики и чудны дела твои», «Другая страна», «Хвали душа моя Господа», «Мой лучший друг», «Я знаю Бога живого», «Ісусу слава» та інші.
 
На сцені виступлять: Влад Канашин, Оксамита, Сергій Львов, В’ячеслав Васечко, Роман Ващук, Андрій Матвєєв, Світлана Шимко, Геннадій Гвоздь, Сергій Курочкін, Вероніка Короп-Каменська, Назар Масютка, Сергій та Олеся Закатюри, Андрій Варежников, Марина Сєркова, Едуард Гльоза, Слава Бондарьков, Галина Волченко, Сергій Арефа, Віктор Семенюк, Сергій Капранов, Алекс Бреннер.
 
Студію Світлого радіо «Еммануїл» вже відвідали Роман Ващук, Марина Сєркова, Едуард Гльоза, Сергій Львов, Олеся та Сергій Закатюри, Назар Масютка, Світлана Шимко, Оксамита. Вони розповідали про підготовку до концерту пам’яті, про спільні виступи з Валерієм Коропом, ділилися враженнями про нього, як про людину, яка любила Господа, життя, свою родину та музику.
Ефіри програм можна прослухати на подкасті радіо – https://media.svitle.org/podcasts/svitli-gosti-na-svitlomu-radio, або ж – подивитися трансляції програм на каналі Світлого радіо в YouTube – https://www.youtube.com/user/svitleradio/videos.
 
Це буде не просто концерт, а вечір хвали і поклоніння Господу і Спасителю Ісусу Христу.
 
Приходьте, і станьте частиною цієї грандіозної події!
 
Початок о 19:00.
 
Вхід вільний.