Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Володимир ІвасюкЗгадуючи Володимира Івасюка, перше, що спадає на думку – пісня «Червона рута», яка стала однією з найвідоміших українських пісень у світі. Автор написав її під час навчання у Чернівецькому медичному інституті.
 
Кажуть, що у дитинстві Володимир натрапив у батьковій бібліотеці на виданий 1906 р. збірник коломийок, у якому були рядки, які він і використав для написання пісні «Червона рута». Згодом, мандруючи гірськими гуцульськими селами, Володимир Івасюк знайшов інші варіанти коломийки про червону руту, та записав легенду про загадкову рослину, яка постає в народних переказах символом вічного та чистого кохання.
 
22 травня о 22:30 у ефірі Світлого радіо слухайте програму «Іду крізь спогади до сина», присвячену світлій пам’яті композитора Володимира Івасюка. Програму люб’язно підготувала «Незалежна телестудія» м. Червонограда. У програмі прозвучать вірші батька Володимира Івасюка – Михайла Івасюка зі збірки «Елегія для сина», пісні Володимира Івасюка, Кубанський козачий хор з Ніною Матвієнко, гурти «Рідна пісня» та «Піккардійська терція».