Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
«Бог проявляється в нашому житті так, як ми Його бачимо» - говорить старший пастор церкви «Дом Слави» Віктор Закрасняний.

 

 

  19 січня студію Світлого радіо відвідав Старший пастор церкви «Дом Слави» - Віктор Закрасняний. Говорили про те, що таке Слава Божа, навіщо віддавати Славу Богу будучи тут, на землі. Пастор Віктор поділився свідченням Божої слави в його житті, про «операції» на серці, які Бог проводить і по сьогоднішній день.
Пастор Віктор розповів, що величезну роботу Господь проводив і проводить у його житті, через семінари «Зустріч з Батьківським серцем Бога». Ніщо так не піднімає, як усвідомлення великої любові Отця по відношенню до своїх дітей, яких Отець полюбив любов’ю  вічною (Єремії 31: 3).
Пастор Віктор поставив акцент на тому, що для того, що б являти любов тим людям які нас оточують - нам треба мати у своєму серці цю любов, а це буде можливо тільки якщо ми самі будемо насичуватися любов'ю нашого Господа.
Починайте ранок з спілкування з Богом, з насолодженням  Його великої любові,  бо якщо ми не вгамуємо спрагу за Богом з ранку і підемо в цей день «голодними», то як же ми зможемо нагодувати інших?          

 

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ БОГОМ!