Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

«ОБЛАСНА ЕФІРНА ПЕРЕКЛИЧКА»
 
 
 
На Світлому радіо стартує новий, захоплюючий проект – «ОБЛАСНА ЕФІРНА ПЕРЕКЛИЧКА». Хоча карантин вніс свої корективи у життя кожної людини, але завдяки світлій радіохвилі ми все ж не відокремлені одне від одного!
 
Ми з’єднаємо усі міста України, де мовить Світле радіо, у єдиний родинний віночок, адже, наші слухачі – це велика радіородина! Кожен тиждень буде присвячений окремому місту (а також цій області), де мовить Світле радіо. Усього 9 тижнів насичених ефірів за вашою активною участю!
 
Познайомте нас зі своїми церквами, пасторами, розкажіть про цікаві місця, про відомих та невідомих широкому загалу людей! Поділіться цікавими розповідями та свідченнями, надішліть фотографії, за якими ми впізнаємо, де саме ви мешкаєте!
 
«Обласна ефірна перекличка» розпочинається вже 31 серпня зі Львівщини! Не пропустіть! Долучайтеся, щоб разом із нами у прямому ефірі познайомитися з українцями ближче, і обов’язково слідкуйте за анонсами!
 
Під час проведення проекту плануються обговорення за такими темами:
 
ДЕНЬ 1: Спільнота. Громада. Церква.
В рамках проекту «ОБЛАСНА ЕФІРНА ПЕРЕКЛИЧКА» ви маєте нагоду «створити» родинний віночок Світлого радіо, не просто розповівши про ваше місто / область, а й запросити усіх слухачів у церкву чи спільноту, де проходить ваше духовне життя.
 
ДЕНЬ 2: Місця. Парки. Вулиці.
Поділіться вашим улюбленим, чи найкрасивішим місцем, яке би ви порадили відвідати.
 
ДЕНЬ 3: Відомі. Невідомі. Сусіди.
Ми чекаємо на історії не тільки про відомих людей вашого міста чи області, але й про людей, про яких мало хто не знає, але вони варті того, щоб про них дізналися усі.
 
ДЕНЬ 4: Спогади. Події. Друзі.
Розкажіть нам про те, що вас пов’язує із тим чи іншим містом / місцем вашої області. Які спогади  викликає у вас ваше місто? Яких людей воно вам подарувало?
 
ДЕНЬ 5: Села. Міста. Райони.
Разом робимо карту області, якій присвячений тиждень переклички. І нехай, навіть, невеликі квіточки заповнять цю карту! А ще – у прямому ефірі проведемо ВІКТОРИНУ, і дізнаємося, як ви знаєте свою область.

Наостанок – проведемо віночковий фото-вернісаж.

Слідкуйте за анонсами у соцмережах!