Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Джанет Оак «Любовь никогда не перестает»


Якщо Ви шукали аудіокнигу про життя звичайних людей, які  люблять, вірять, борються зі страхом, мріють, трудяться, і просто – живуть, дозволяючи Богові керувати життям, – то книжка Джанет Оак «Любовь никогда не перестает» (2) – саме для Вас!
 
Це другий роман Джанет Оак в її серії із дванадцяти книг про історію сім’ї Девіс. Перший роман «Любовь растет, как дерево» познайомив мільйони читачів із Кларком і Марті. Вони уклали шлюб за розрахунком, але з часом їхні відносини переросли в глибоку взаємну повагу і любов. Друга книга розповідає про те, як зростає сім’я в маленькому будиночку у преріях. Спілкуючись із Кларком та Марті, їхні друзі та сусіди починають розуміти, що справжня любов не обмежується простором між чотирма стінами.
 
Стати спостерігачем, і хто знає, – може й активним учасником подій цього роману, можна щовечора, о 23:10. Старуємо 17 липня. Квитків купувати не потрібно, долати сотні кілометрів – теж. Усе зібрано для вас в одному місці – у програмі Світлого радіо «Натхнення». Гарного прослуховування!