Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Християнський альбом «Всім серцем»


17 вересня 2021 р.
у Hillsong Conference Hall (Київ), відбудеться довгоочікувана прем’єра другого збірного україномовного християнського альбому «Всім серцем» в межах Music&art fest «Україна всім серцем».
 
Уже вдруге українці зі всього світу об’єдналися для створення сучасного християнського музичного альбому. Географія виконавців, які перемогли у конкурсі та своїми піснями увійшли до складу альбому, – від Львова до Лондона, від Києва до Маямі.
Зі своїми авторськими піснями виступлять 10 виконавців, які поділяться також особистими історіями. У них вони розкажуть, як не здаватися, вірити і йти до своєї мети. До ТОП-10 найкращих співаків увійшли: Jane Igraeva, Maria Kuchurian & Diana Yakovyn, Андрій Чеботарьов, Anya Mykoliuk Thompson, Ivanka-Manka, Neyzho, Анастасія Зіновкіна, Фаворит Band, Роман Касевич, Christina Longs.
 
Національний відбірковий конкурс тривав із 1 вересня до 1 грудня 2020 р. За цей час на розгляд комісії було надіслано близько 230 авторських пісень. Після відбору та додаткових прослуховувань кожного із виконавців, залишилося 10 переможців. Запис альбому «Всім серцем» відбувся у студії звукозапису (Даллас, США).
До експертного журі національного конкурсу увійшли фіналіст проекту «Голос країни» В’ячеслав Рибіков, директор альбому «Всім серцем» і пастор Роман Кравчук, засновник медіа руху Upgrade, виконавчий продюсер альбому Алекс Лешко, інші члени журі.
 
Світле радіо, яке є медіа-партнером заходу, починаючи із 6 вересня, знайомить Вас із 10-ма виконавцями, чиї пісні увійшли до альбому «Всім серцем». Ефіри звучатимуть о 14:00 в рамках у програми «Світла музика. Прем’єра». Слідкуйте за нашими анонсами на сторінках Світлого радіо у Facebook та Instagram.
 
Офіційна сторінка альбому «Всім серцем»:
 
YouTube-канал «Всім серцем»: