Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Служіння «Хліб насущний» – це частина Світлого радіо «Еммануїл».

Ми запрошуємо всіх партнерів радіо станції на щотижневі збори, де ви зможете поспілкуватись і помолитися з ведучими і співробітниками радіо, поставити запитання, висловити свої побажання та благословення для радіо служіння.

«Я хліб живий, що з неба зійшов: коли хто споживатиме хліб буде їсти, житиме повіки; хліб, що Я дам, є Плоть Моя, яку Я віддам за життя світу » Івана 6:51

Ці слова Ісуса Христа стали справжнім девізом програми "Хліб насущний", яку Олексій Волченко почав вести у березні 2010 року. З часом сформувалась група людей, які шукають істину у вивченні Божого Слова, разом моляться і шукають одкровення які дає Господь. Поступово до цієї групи приєднувалися нові радіослухачі програми «Хліб насущний». З 17 вересня 2011 року зібрання віруючих і слухачів радіо стали проводитися в центрі Києва.

Місія: Радіо "Еммануїл" є міжконфесійним. Тому у проповідях служіння не торкаються деномінаційніних аспектів та міжконфесійних відмінностей. Головне – це говорити про Христа, про спасіння.

«Бо я надумавсь нічого між вами не знати, крім Ісуса Христа, і Того розп'ятого...»1Кор.2:2

Розклад радіо передач: Радіо програма "Хліб насущний" виходить в ефір щотижня: вівторок – 11:00 п'ятниця – 14:00 неділя – 21:00 Так само щоранку о 06:15 звучить десятихвилинна проповідь під назвою " Хто має Сина, той має життя вічне".

Адреса: служіння «Хліб насущний» проводяться щосуботи об 11:00 за адресою: м.Київ, вул.Голосіївська 57 (у приміщенні семінарії). Метро "Голосіївська".

Додаткова інформація щодо служіння «Хліб насущний»:
e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел: (044)383-67-28

Офіційний сайт служіння http://hlebnash.org/