Ми маємо можливість і хочемо бути корисні вашого служіння або особистого бізнесу.
Рекламний відділ Світлого радіо здійснює інформаційну підтримку світлим заходам: фестивалям, концертам, конференціям, семінарам, акціям, дитячим і молодіжним таборам та іншим сферам вашого служіння або бізнесу. Завжди раді бути допомогою в реалізації та втіленні вашого бачення і готові до довготривалого та плідного співробітництва.

ПРОПОНУЄМО:

Розміщення реклами в ефірі радіостанції «Еммануїл» - у зручний час, будь-якої тривалості, і так часто, як це потрібно.

Запис у продакшн-студії рекламних роликів, текстових та музичних фонограм, пісень, проповідей, театральних постановок тощо. У нас працюють досвідчені звукооператори, які зроблять якісний запис та обробку звукового матеріалу, а також, якщо необхідно, допоможуть з музичним аранжуванням.

Креативний відділ допоможе грамотно, швидко і відповідно місцю і змісту розробити концепцію вашої рекламної кампанії на радіостанції, створити тексти анонсів і підібрати відповідний музичний супровід ваших рекламних роликів.

Професійні диктори допоможуть озвучити необхідну вам інформацію, здійснити дубляж або озвучення відеоматеріалу.

Інформаційно-новинарний центр допоможе розмістити інформацію про заходи в інформаційних блоках радіостанції, а також у стрічках новин наших партнерів.

Також запрошуємо до партнерства в інтернет-просторі! Пропонуємо обмін банерами, а також розміщення анонсів майбутніх подій на сайті радіостанції.

У будь-якій формі інформаційного співробітництва – вигідні для вас умови організації кампанії!

З усіх питань звертайтеся: тел. (044) 254-51-30

mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.