Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»

Ведуча: Ірина Суботовська

Гостя: співачка Тетяна Матвійчук

Є у Біблії дві промовисті історії, які мають глибокий зміст і багато чого навчають нас. Перша – коли Христос зцілив 10-х прокажених, і лише один повернувся до Нього, щоб подякувати за це. Друга – коли Павла и Силу жорстоко побили палицями, побили за проповідь Євангелії, та кинули до в’язниці. Попри жахливі страждання від завданих ран, ці Христові учні… голосно дякували Богові.

Перша історія розповідає про 9-х осіб, які були нездатними подякувати за вчинене для них добро. Друга – про людей, котрі щиро і від усього серця дякували за скоєне їм… зло. Що викликає першу і другу реакцію? Що спонукає нас бути забудькуватими і байдужими, і, навпаки, щирими і вдячними? Напевно, стан нашого серця.

Гаряча любов до Бога, пам’ять про Його величезну милість (до речі, виявлену на Голгофському хресті), Його щоденну підтримку, піклування навіть у найменших дрібницях спонукають нас бути вдячними навіть тоді, коли ми зазнаємо труднощів. Ми дякуємо Господу, попри складні обставини, бо пам’ятаємо, що Він ніколи не залишає нас...

«Вдячне серце» - саме так називається музичний альбом Тетяни Матвійчук, яка відвідала нашу студію. Про нього, про себе, про свою творчість та про Божу підтримку розповідає наша гостя у програмі «Світла музика. Прем’єра»…

Ведуча: …Тетяно, розкажіть, будь ласка, про пісню «Вдячне серце».

Тетяна: Ця пісня відображає весь альбом. Вона відображає моє серце, і ті 10 пісень, які є в збірнику – вони всі в цій одній пісні. Тобто, подяка Богові.

…Серце вдячне так любить Господь,

Він йому все найкраще дарує,

Всі бажання його Він почує,

Серце вдячне так любить Господь…

Ведуча: Пісня «Вдячне серце» спонукає нас згадати всіх, хто причетний до створення цього альбому. Кому ще Ви хотіли б подякувати?

Тетяна: Я хотіла б  сказати, що над цим альбомом працювали не дві-три людини, не тільки Тетяна Навроцька, Марія Звірід і я, але й гарна команда аранжувальників, співаків, бек-вокалістів. Це талановиті люди… Дуже приємно, що вони змогли бути частинкою цього маленького проекту. 

Ведуча: Які пісні по-особливому пережиті Вами?

Тетяна: Мені дуже близькі «Очі Христові» і «О, мій Господь». Це дійсно особливі для мене пісні…

Ведуча. Що б Ви побажали українцям?

Тетяна: Ви знаєте, мені справді подобається ваша назва – Світле радіо. У нелегкий для України час хочеться шукати це світло. І бути самим цим промінчиком світла.

Тож будьмо вдячними Богові і несімо Світло цієї вдячності та любові до Господа всім людям…Євангелізація через якісну музику - Читати інтерв'ю (гурт "Квант")