Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гість: о. Віталій Кривицький, єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ
Програма: «Боже домобудівництво»
Ведучий: Олександр Костюченко 


Перш ніж побудувати щось, слід  затвердити проект цієї споруди. Слід мати план того, як і що потрібно робити. Без цього неможливо провадити будівництво. Щоб полегшити нам шлях, Господь дав нам Свій план – як жити у світі, як будувати взаємини на рівні сім’ї, оточення, а також державному рівні. Якщо ми дотримуватимемося цього плану (а він правильний та досконалий, бо даний Богом), будівництво буде успішним. У Біблії сказано: «І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість» (Римл.12:2).

 

Автор та гості програми «Боже домобудівництво» продовжують шукати шляхів розбудови держави на основі Біблії і впровадження християнських цінностей у життя народу України. Цього разу до студії завітав єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії РКЦ о. Віталій Кривицький. Актуальне інтерв’ю зі служителем слухайте та дивіться на нашому сайті.

 

«У нас є свій план, кожен собі планує день, але є ще й Божий план»

 

«Є план, який був перед нами, який працює сьогодні, і ми відійдемо з цього світу, він далі буде працювати»

 

«…Ми народилися в тому чи іншому середовищі – не ми це вибирали. Це все, власне, з Божого благословення. Господь прикликав нас»

 

«З самого початку, коли ми говоримо про будівництво будь-чого, ми знаємо, що план цього будівництва вже  затверджений, він є і ми лише сьогодні його виконуємо. Якщо живемо, звичайно, за всіма правилами цього плану»