Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Алла Найдьонова, масажистка
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Олеся Василенко 


 

Так сталося, що Алла Найдьонова свого часу втратила зір. У непростих життєвих обставинах її покинули всі, і жінка лишилась на самоті зі своїми проблемами та переживаннями. Втім, її не покинув Бог. Він знайшов Аллу, дав їй мир та надію, і сьогодні жінка, попри втрату зору, підбадьорює та надихає інших людей: відвідує клуб для незрячих «Гармонія», де  читає чудові вірші, бере участь у проекті «Подаруй красу», частиною якого є надання людям послуги оздоровлювального масажу. Про це та інше слухайте у нашій передачі «Світлі гості».

 

 «…Я просила в Бога допомоги і Він дав відповіді на молитви… Господь далі працював над моїм серцем…»

 

«Моє життя було гріховним. Я розчарувалась у ньому. Все привело до того, що я залишилась одна, нікому не потрібна, в лікарні. І там Господь явив Свою милість»

 

«Найперше, я там [у клубі «Гармонія»] зрозуміла, що з Богом все можливе. Що я можу ходити сама з тростиною. Що я можу з комп’ютером працювати. Що непогані в мене руки для масажу і я почала про це молитися. І якось це служіння допомогло мені в житті далі рухатися…»

 

«Я б хотіла побажати, щоб у будь-яких своїх переживаннях, хворобах і труднощах ви знаходили Бога. Щоб Господь був у всьому...»