Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Гостя: Марія Романенко, поетеса
Програма: «Світлі гості»
Ведуча: Ірина СуботовськаНашу студію відвідала талановита людина, яка пише прекрасні вірші – Марія Романенко. Крім створення поезії, ця незвичайна жінка знаходить час, щоб служити іншим людям, вона є чудовим другом і помічником, попри те, що – незряча. Вада зору не заважає Марії жити активним життям, сповненим Божої радості та  любові до людей. Слухайте (і дивіться) дивовижну історію нашої світлої гості Марії Романенко просто зараз.

 

«Так сталося, що я народилася незрячою. Потім мені зробили операцію в чотиримісячному віці і я трохи бачила, але це був дуже мізерний зір. Чесно кажучи, якщо я пам’ятаю, яке небо, які зорі, яке сонце, як народжується світанок, то, на жаль, я не пам’ятаю обличчя своєї мами…»

 

«Я все ж молилася Богові і ставала кожного ранку на коліна і казала: «Господи, я прошу Тебе, вияви Свої чудеса на моїй дитині. Я вірю в Твою всемогутність і Твою силу.  Якщо на те Твоя воля, то все, що зі мною сталося, не зашкодить моїй дитині. І Господь справді явив Своє чудо і в мене народився зрячий син…»

 

«А навіть те, що я пишу – хіба це не Господнє чудо? Знаєте, різні емоції бувають, різний настрій. І коли мені буває важко, я виливаю це все на папір і це вже теж є моїм життям»