Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гості: Олена і Євген Полозюки, фонд «Любляче серце»
Програма: «Світло підтримки»
Ведуча: Інеса Опіканець    Фонд «Любляче серце» робить дуже важливу справу – працює з дітьми з особливостями розвитку, а також із родинами, які виховують таких діток. Творча та соціальна реабілітація – це те, чого вкрай потребують і діти, і дорослі, котрі зіткнулися з проблемою інвалідності. Цим людям потрібна підтримка. Потрібна надія. Про благословенну працю фонду та про її плоди розповідають у нашій програмі «Світло підтримки» його представники Олена та Євген Полозюки.
 
«...[Ми] як психологи працюємо. Тому що ці сім'ї дуже сильно потребують підтримки. У нашому суспільстві ставлення до таких родин, звичайно, не таке, яке ми хотіли б бачити як віруючі люди і, взагалі, як в інших країнах до цих людей і сімей ставляться...»
 
«...До нас можуть звертатися діти з будь-яким діагнозом. Ми раді всім, для всіх відкриті»
 
«...Дитина приходить на ці заняття і для мами це велике чудо і здивування. Але я ж дитини не бачу. Я не знаю її здібностей... І я з нею працюю, як з усіма дітьми. Я просто починаю робити те, що вмію. І результат іноді приголомшливий... Раптом відкриваються такі речі, сам захоплюєшся, наскільки можна розкрити в дитині ці таланти...»