Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Гостя: Олена Сініцина, керівник освітньої програми фонду «Таблеточки»

Програма: «Світло підтримки»

Ведучий: Владислав Бондарков

 

    Фонд «Таблеточки» - досить відома в Україні і за кордоном благодійна організація. Фонд надає різнобічну допомогу дітям з онкологічними захворюваннями: сплачує за операції хворим, купує необхідні ліки, розвиває безоплатне донорство, волонтерство... Погодьтеся: це надзвичайно благородне та вкрай потрібне діло. Допомогу «Таблеточок» отримали вже 3500 хлопчиків та дівчаток.

   …Про добрі справи фонду, та про свою діяльність у ньому розповідає у нашій програмі «Світло підтримки» Олена Сініцина, керівник освітньої програми «Таблеточок».

 

     «…Я почала просто писати історії про дітей. Я свої журналістські навички використовувала для допомоги. Тобто, можна допомагати не тільки грошима, можна допомагати й своїми знаннями-уміннями…»

 

     «Коли людина хворіє, за її здоров’я і життя бореться команда. І родичі – це частина цієї команди. І пацієнт – частина цієї команди. Він – у центрі. Тобто, це має бути якась командна робота, взаємодія. І тоді для всіх це буде вигідно: менше стресу для пацієнта, менше стресу для родичів, менше стресу, насправді, для лікарів…»

 

    «…Є певні правила, яких ти намагаєшся дотримуватися, щоб не було вигорання професійного… Головне - це пам’ятати, що саме ти робиш…»

 

   «…Насправді, ми просто поруч. Ми – частина команди. Це дуже важливо розуміти… В цій команді є лікарі,  є батьки, є волонтери, є медсестри… Це велика дуже команда і ти просто частина цієї команди… Ти – поруч, на рівні…»