Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Марина Кушнір, співачка
Програма: «Світла музика. Прем'єра»
Ведуча: Ірина Суботовська

 

  Співачка Марина Кушнір, яка відвідала нашу студію, багато служить для Бога. Вона здійснює музичну працю в церкві. Бере участь у діяльності християнської організації «Поклик». Вона – дружина. Вона – мама. Як Марині вдається поєднувати всі ці ролі? І що серед усього цього є для неї найголовнішим? Про це ви дізнаєтеся з нашої програми. А ще Марина Кушнір презентує свої нові пісні, які можуть підбадьорити слухача на духовному шляху.  

 

    «…Я особисто почуваюся дуже щасливою людиною. Як мама, як учасниця левитського служіння в церкві. Я рада бути корисною в нашій християнській громадській організації «Поклик». Рада бути дружиною. Я, взагалі, рада, тому що Бог мене знайшов і повністю змінив моє життя. Слава Йому!»

 

   «…У християнстві ми всі, люди творчості, повинні служити один одному. Викладати в інтернет мінуси, фонограми… Мені здається, треба викладати і тексти, і фонограми, щоб люди просто співали, служили церкві, служили один одному. Ці всі можливості і дари нам дав Сам Господь для того, щоб ми просто славили Його, а не себе чи певний стиль музики, чи  певну студію звукозапису»