Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Гостя: Тетяна Бєлая
Програма: «Шановна пані» (частина 1)
Ведуча: Світлана Горлушко

 

  У програмі «Шановна пані» авторка та ведуча Світлана Горлушко говорить зі своєю гостею, служителькою Тетяною Бєлою, про чудову якість – слухняність. Кожна жінка мріє про гармонійні стосунки у родині, про взаєморозуміння у шлюбі. Це те, що можна назвати благословенням Господнім. А щоб отримати це благословення, і потрібна слухняність, про яку йдеться у Книзі над книгами – Біблії, Книзі добрій та мудрій. Її істини ведуть до цієї  гармонії, якої ми всі так прагнемо…

 

  «Ви знаєте, слухняність - це та шикарна якість, що у нас є... Чому? Тому що ми створені жінкою. Ми створені дівчиною, дружиною, матір'ю. І Господь - люблячий - Який створив мене такою гарною, найкращою, - Він вклав у мене все, що мені потрібно буде. Не тільки в служінні іншим. І в служінні Йому. Це дуже важливо. Але і в служінні сім'ї...»

 

«Перш за все ми закохуємося в Бога. До нас приходить ця перша любов. До нас приходить радість того, хто я є. І якщо в цьому напрямку я вчуся служити Богові, служачи чоловікові, ... я бачу цей привілей і щастя, тому що, сестри, жінки і дружини, ми прекрасно створені, ми дивно влаштовані. Ми належимо Самому Богові. Він радіє нам. І Він любить нас, до речі, такими, якими ми є, а не такими, якими ми повинні бути. Але з любові до Нього ми хочемо помінятися і догодити Богові, Який є Голова мого чоловіка...»

 

«Чоловік і дружина теж потребують прийняття. Але згідно з Посланням до ефесян, у нас різні доручення: дружини нехай коряться, чоловіки нехай люблять. Виходить, коли чоловік мене любить, я відчуваю прийняття. Якщо він мене любить, він мене приймає. Тобто, я ще більше окрилена. Навіть якщо я щось роблю не так, але я найкраща дружина свого чоловіка, я найкраща мама, я та, якій він радіє і він мене приймає...»

 
«Є ще один бік: покора, повага, шанування чоловіка. Коли я вчуся його шанувати, я приймаю його. Ми можемо приймати чоловіка як чоловіка, як забезпечувача, як господаря, але Бог хоче, щоб ми приймали його як голову. Це означає, останнє слово все ж за ним. Це означає, я прислухаюся, навіть якщо я не згодна...»