Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Рубрика: «Тема дня»
Гість: Віктор Матвєєв, президент місії «Мир дому вашому»
 Ведуча: Світлана Горлушко

 

  Багатьом із нас відома біблійна історія про розслабленого, котрого четверо друзів, розібравши стелю будинку, спустили до Христа, щоб Він його зцілив (Марка 2: 1-5). Коли читаєш цю історію, виникають такі запитання: чию віру бачив Ісус? Віру 4-х друзів, чи віру розслабленого? Чи мав віру сам розслаблений? І чи можна отримати від Бога зцілення (чи щось інше, потрібне для життя) завдяки вірі інших людей?

  Президент місії «Мир дому вашому» Віктор Матвєєв зазначає: підтримка інших людей, в тому числі, і молитовна – надзвичайно важлива. І не варто соромитися, щоб попросити цієї підтримки, коли вона нам потрібна…  

 

«Потрібно не соромитися попросити інших людей помолитися за мене. Або щоб інші люди попросили, аби за них помолилися. І таке інше. Тому що ми не суспільство окремих «зірок». Ми є Церквою... Порізно ми є окремо взятими членами, а коли ми разом, то ми є Церквою - одним єдиним живим організмом. І тому, як в Біблії написано, що коли одному члену погано, то тоді всі разом із ним страждають. І тут потрібно визнати наші обмеження якісь, наші слабкості, схильності, і попросити інших людей мене підтримати, помолитися. І точно так само, коли я бачу інших людей, у яких є потреба, я сам можу запропонувати їм, щоб за них молитися...»

 

«Я згадую цитату одного великого пастора, Йонгі Чо, і він сказав:«У молитві найголовніше - це молитва». Тому потрібно постійно в цьому вправлятися, постійно працювати над цим, працювати разом із Богом, відчувати, як Він каже, як Він веде, як Він скеровує. І таким чином ми є посланцями Божими в життя іншої людини»

 

«... І ми повинні з вами теж розуміти, що ми живемо у вкрай гріховному світі. У світі, повному проблем, зламаності, болю, скорботи, спокус і всього іншого. І тому часто нам потрібно прокладати цей канал зв'язку, торувати, і коли з першого разу ми не отримали відповідь на нашу молитву, то тоді ми повинні знову прокладати цю доріжку, готувати. У Біблії написано такі слова: «Готуйте дорогу для Господа...»

 

Рецепт один: «У молитві найголовніше - молитва». Хтось каже: помоліться за те, за те... Ти розумієш, що список потреб - дуже великий. Але насправді у Бога, Який знає все наперед, усе під контролем, але Він хоче, щоб хтось інший заступився. І ми тоді заступаємось і проголошуємо волю Божу, щоб Божі плани, Божі наміри здійснилися...»