Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світлі гості»
Гостя: Тетяна Ярмохіна, уповноважений секретар Міжконфесійної духовної ради християнських церков Запоріжжя, юрист 
Ведучий: Владислав Бондарков

 

 

  Уповноважений секретар Міжконфесійної духовної ради християнських церков Запоріжжя, юрист  Тетяна Ярмохіна розповіла про те, як вона з чоловіком приїхала до цього міста,  щоб здійснювати місіонерське служіння. Все починалося з труднощів, із невідомості, але продовжилося благословенною працею для Господа…

 

«… Я проповідую, і навчаю, і молюся, але головний – чоловік однозначно і всі в церкві це знають. І чоловік мій, до речі, веде, наша церква відповідальна вже 7-й рік за «Молитовний Майдан» у Запоріжжі. Кожної неділі, за будь-якої погоди о 18 годині лунає молитва на центральному майдані Запорізької області…»

 

«… У мене в бізнесі був такий момент (я юрист – фахівець з корпоративного права, і це акціонерні товариства, щоб зрозуміло було), і був такий корпоративний конфлікт, тобто, коли одна сторона нападає на іншу, … і я прийшла в церкву до пастора, щоб він помолився, благословив, а він каже, що «у мене  з грудня місяця [є бажання] вас місіонерами в Запоріжжя відправити. Але йдіть, моліться і як вам Бог скаже».  Ми [з чоловіком] пішли молитися і Господь сказав, підтвердив, і ми поїхали. Ну ось так, з нуля. І перше, що ми в Запоріжжі почали – це з молитви, з реальної молитви, коли тільки ти і Бог, і слово, яке тобі Господь дав, що ти на цьому місці – з місією від Нього, від Господа…»

 

«… Це сказав ще один пастор, мені дуже сподобалося… Це пастор, у якого церква служить саме  колишнім залежним. Нарко-, алкозалежним, які вже дійшли до якоїсь низької частини свого життя. І ось туди треба сіль. Вогняне слово і сіль, щоб спасти уже від розкладання. А ми повинні ще бути світлом. Це іти в ті сфери життя, де чиновники, де бізнесмени, де люди, в яких є теж проблеми, і бути тим, хто просвітлює, що Господь наш є Світло…»