Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гості: гурт «5-й океан» (Неля Романовська, Володимир Бардецький)
Ведучий: Владислав Бондарков

 

  Виконавці відомого гурту «5-й океан» Неля Романовська та Володимир Бардецький розповідають про те, як складається їхнє творче життя під час карантину, а також презентують свою нову пісню «Ми летимо». А ще співаки нагадують про те, що музика – це величезний Божий дар, який допомагає досягати найтвердіших  сердець і нагадувати людям про ту надію, яку ми маємо у Христі Ісусі навіть у найскладніші часи…

 

Неля: «Мені здається, що християни, особливо ті, які займаються музикою, дають творчий продукт, вони повинні грати. Вони повинні грати і рятувати настрій людей і показувати, що це час для Божої слави. Що в нас нема більше за що хапатися, як тільки за Бога. Тому я думаю, що наш гурт цей рік прекрасно грав…»

 

Володимир: «Ми маємо давати руку тим, які зневірилися, тим, які в страху живуть, людям, які ще не знають, що є надія на Господа. Що навіть у такий складний час Господь не змінився в любові, Він сильний поміняти все, що в нас є у житті. Тому я думаю, що таке завдання кожного християнина, щоб у цей складний час він подавав своїм даром, який має, руку тим, хто її потребує сьогодні…»

 

Неля: «Ми летимо». Це пісня, яка віддзеркалює цей екзистенційний час у душах багатьох людей. Тому що, хочеш чи не хочеш, ти бачиш, що люди хворіють і знайомі помирають. І розумієш прекрасно, що ми наближаємося  до вічності… І тому це пісня про те, що ми летимо у щось прекрасне. З кожним днем наближаємося до зустрічі з Творцем… Це така пісня слави Господньої. Це молитва. Це розмова про те, що «моє життя прекрасне. Ти вже показав мені багато краєвидів життя. І ще покажеш. І от я з Тобою на цій горі, і ми з Тобою спілкуємося, і я Тобі за все дякую, за те, що було, і за те, що буде…»

 

Володимир: «Насправді музика – це Божий дар. Це величезне благословення для людства. Тому що музика – це ліки для сердець. Музика – це відповідь на питання. Наші людські серця – це як ґрунт. Деколи цей ґрунт буває такий твердий, забитий суєтою, забитий проблемами, страхом, сьогоденням… І тому є [таке] Господнє благословення як музика, як пісня, яка починає розпушувати цей ґрунт, розпушувати найтвердіші серця…»

 

Неля: «… І я помолилася так. І буквально десь  за два тижні після цієї молитви, дуже-дуже щирої, я познайомилася з Володимиром. А далі ініціатива, напевно, і оце відкриття йшло через нього. Я просто відчувала, що це те, про що я молилася, це Бог мені дав. Тому що він сказав: «Я буду писати   музику на твої вірші»,   і я зразу зрозуміла, що я пелюстка в Господній благодаті, впала у весняний потік, і потік просто мене кудись несе і це така форма задоволення – текти в Божому потоці, і розуміти, що ти робиш те, для чого ти прийшла на цю землю…»

 

«… Коли ти виходиш і напрацьовуєш себе для людей, а людей для себе – це одне. Але коли ти виходиш і розумієш, що [це] той дар, який дав тобі Господь (я зараз говорю це щиро), і цим даром, цим ключиком   ти можеш досягати сердець людей, щоб вони відкрили свої серця і зрозуміли, Хто є Господь, і зрозуміли взагалі сутність речей, щоб  вони дали собі відповіді, щоби вони підняли голову, щоб вони зміцнилися в цьому житті. І коли ти бачиш ці щасливі очі і навіть плід тієї чи іншої пісні, …це неймовірно, оце є життя…»