Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Віталій Єфремочкін, співак, композитор, аранжувальник
Ведуча: Ірина Суботовська


  У  Біблії сказано про те, що Бог прагне Собі таких поклонників, які будуть вклонятися Йому в дусі та правді. З християнським музикантом Віталієм Єфремочкіним міркуємо про те, що таке істинне поклоніння, у чому воно полягає.

 

«... Багато людей перестали фізично ходити до церкви, вони задовольняються тим, що відкрили посилання, подивилися проповідь, подивилися прославлення, перевели грошики на пожертвування і ніби, слава Богові, ось воно  все християнське життя. Але це не спілкування з Богом. Це лише спостереження за християнським життям збоку, просто сидячи вдома на дивані...»

 

«Чим відрізняється служитель від неслужителя? Служитель працює на Бога. Тобто, ми не шукаємо гонорарів, ми не шукаємо якихось речей, хоча ми теж люди, потребуємо грошей, природно, але наша мета - не заробляння грошей, а мета - нести нашого Господа, Того, Кому ми служимо»

 

«У поклонінні основа - це Бог. Поклоніння - це не пісня проспівана, поклоніння - це мої переживання з Богом, мої взаємини з Богом, моє спілкування з Ним передусім. Коли диявол спокушав Ісуса і намагався зробити все, щоб Ісус вклонився йому, то він і не просив: «Заспівай мені пісеньку поклоніння». Диявол говорив: «Виконай мою волю, і я дам тобі все». А Ісус каже: «Ні, Господу Богу твоєму поклоняйся, Йому Одному служи». Що це говорить? Я Бога волю буду виконувати, Йому одному служити. Ось це є поклоніння...»

 

«Я кожен раз намагаюся себе перевіряти: чи не змінилася моя позиція перед Богом? Попри те, що  оточує мене: популярність - непопулярність, великі кількості людей або маленькі кількості людей, це не має значення. Я ж вибрав шлях поклонника, не артиста. Це велика різниця"

 

«Щоразу, на кожному служінні я з трепетом від першої хвилини очікую, що зараз Бог буде робити, в який момент Він втрутиться. Де Він почне, можливо, щось змінювати, а, може, не змінювати. Тобто, для мене це зона невідомості, якої я чекаю з трепетом. І я найбільше боюся втратити у своєму житті саме ось це...»

 

«... Дуже важливо, щоб з тобою була поруч та людина, яка тебе протвережує. Близька тобі людина, яка тебе розуміє, яка воює разом із тобою... І я пішов до Бога. Я не пішов далі шукати тих, хто зі мною буде плакати. Я пішов до Бога...»

 

«Усе, що пов'язано з Богом, має робитися за Його словом. …Там, де прозвучало слово від Бога, там Бог і бореться за Своє слово. Він бореться за Своє слово, Він відповідає за Свої слова. Тому, якщо Бог сказав: «Я тебе благословлю, роби те і те», то за ось це, те, що ти робиш, Він і буде благословляти...»