Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Леонід Чеховський, співак, місіонер
Ведуча: Олеся Василенко

 

   Як не втрачати віри у складній життєвій ситуації? Як продовжувати молитися, коли після численних молитов ти не отримуєш відповіді? Як не впадати у відчай, коли все цьому сприяє? Про це говоримо зі співаком, місіонером Леонідом Чеховським. Його родина зазнає надзвичайно складного випробування – дружина Наталя бореться із тяжкою хворобою. Що допомагає подружжю не втрачати віри? Про це ви дізнаєтеся з нашої програми. А також почуєте нову пісню у виконанні Леоніда - «Ты взываешь».

 

 «Ця пісня, якщо коротко сказати, [про те, щоб]  не втрачати надії. Продовжувати вірити і молитися до Бога, навіть коли дуже складно. І ця пісня мені особисто завжди дає  таку іскру малесеньку, щоби не здаватися. Не здаватися, коли складно»

 

«… Коли ця сестра молилася за Наталю, я… для себе відчув інтерпретацію тієї молитви, що Господь звертається, як мама звертається до дитини і потішає її.    І Господь говорить, що «Я потурбуюся про тебе. Ти так переживаєш…». Взагалі, план був намічений, що з руки [Наталі] мають ту тканину взяти на голову, і я чую в молитві такі слова: «Я потурбуюся про руку, Я потурбуюся. Я це все під контролем тримаю». І уявіть, той лікар основний, який приймає рішення, вирішив брати тканину не з руки, а з ноги. І операція пройшла успішно, слава Богу…»

 

«…У Біблії є пряма для нас  така обітниця: не дає Господь нам шансів сумувати. Тому що коли ми тільки сумуємо, перше, що нам треба робити – молитися. Написано: «… Треба молитися завжди, і не занепадати духом».  Тож коли… ви відчуваєте, що підходить сум, це сигнал, що треба знову прийти до Бога в молитві, як у цій пісні співалося…»

 

«Я не можу без молитви… Це те, що нам необхідне для нашого слідування за Господом. Якщо ми перестали молитися, то нам буде складно.   Знаєте, я так завжди жартую, що Господь нам додає оливи в наш світильник якраз через молитву, через Боже Слово, тому що написано: «Христос вірою оселився в ваших серцях»

 

«… Я не бачив жодної людини, хто би був вірним Богу і не бачив відповіді на свої молитви у житті... Я можу гарантувати те, що Господь ніколи тебе не зрадить. Тому, якщо ми підемо за Господом, цілеспрямовано будемо любити Бога, ми побачимо зміни у нашому житті…»

 

«Я практикую те, що я не піддаюся розпачу взагалі. Тому що ми не тільки не зможемо оспівувати Господа в піснях, а ми не здатні будемо ні на яке добре діло…»