Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Андрій Ніколайчик, автор та виконавець, аранжувальник, перекладач пісень
Ведуча: Ірина Суботовська

 

   Автор та виконавець, аранжувальник, перекладач пісень Андрій Ніколайчик розповідає у нашій програмі про свою пісню «Он никогда не играл в любовь», які істини він хотів нею донести до слухачів. Також Андрій міркує про те, як зберегти трепетне ставлення до служіння та які засоби використовує Господь, щоб говорити до наших сердець і запалювати їх знову.

 

«Я дуже радий, що пісня служить і, як я вже згадував в іншому інтерв'ю, цій пісні вже багато років, і це та пісня, яку ми з командою вирішили відродити зі старого мого репертуару в новому проєкті. Дуже радий, що вона служить - і невіруючим людям, і віруючим. Вона торкається сердець...»

 

«... Коли є якісний матеріал, відеоряд, якісне звучання найперших нот, то це спонукає невіруючих слухати далі і далі вже діяти. Той посил, який є в пісні, той сенс, відеоряд [спонукають до змін]...»

 

«... Ми, так би мовити, ще старої школи, загартування. І завжди про це нагадувалося, що [служіння] - це непросто така звична справа, що потрібно серце своє завжди перевіряти, коли ти робиш Божу справу, приходиш до церкви служити людям. Для мене це основа служіння - саме трепетно ​​ставитися до цього, перевіряти своє серце, не сходити на рейки якоїсь буденності...»

 

«... Потрібно звертатися до Бога в будь-яких таких ситуаціях, потрібно знаходити Його, зупинятися, серцем звертатися до Нього, шукати силу там. Безумовно, Бог може діяти через пісні, через якісь речі взагалі, може, навіть не християнські, але Він знає, як на наше серце впливати і як запалити знову...»

 

«... Коли я преображаюся в Христа, коли я ближчий [до Нього], коли я дивлюся на Нього, відображаю Його, то я теж ближчий до цієї істини: без ігор, як є, щирий, безсторонній... Ми часто, навіть віруючі, скочуємося до цих ігор, маневрів, але для мене ця фраза в цій пісні стала ключовою, що Ісус ніколи не грав у любов, для Нього це - Його сутність, Те, Чим Він є...»