Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Світла музика. Прем’єра»
Гість: Василь Горшков, гурт Front Fire
Ведуча: Ірина Суботовська

 

 

   Музичний гурт Front Fire є досить популярним у християнських колах. Його представник Василь Горшков розповідає про служіння гурту: як музиканти усвідомили, що слід виконувати саме християнські пісні, як у їхній творчості допомагає класична музика, як вони шукають спільну мову зі старшим поколінням і Хто є центром усього, що вони роблять.

 

«Ми досить інтенсивно набирали обертів як класичний інструментальний гурт нехристиянський, якісь кавери на популярні пісні робили, але в якийсь момент у нас була внутрішня дисгармонія, коли ми розуміли, що ми робимо начебто те, що вміємо робити, але це не приносить того задоволення і того наповнення, яке зазвичай дає християнська музика. Ми розуміли, що це якось неправильно...»

 

«... Наше життя пропорційно до цього змінювалася. Ми якісь християнські моменти набагато глибше стали розуміти. У нас більше посвячення стало, залученості до церковного життя. І, звичайно ж, це не могло не відбитися на творчості. І в один момент ми [зрозуміли], що ми дозріли для чогось більшого...»

 

«Я впевнений, що центром нашої творчості є Христос. Ми справді християни і ми живемо, знаючи, що ми йдемо на небо. Кожен із нас це розуміє. І, звичайно, без цього, я думаю, у нас би не вийшло тих моментів, які ми нині уже досягли...»

 

«Я розумію, що класика від самого початку не може бути нехристиянською. Тому що класика від самого початку виходить із церковної музики, це все дуже тісно пов'язано. І ось цей наш класичний гарт, суворий досить, однак простежується. Навіть у якихось сучасних треках стрижень класичної музики тримає нас...»

 

«Ми... акуратно діємо, без цього не можна. Мені здається, справді потрібно поступатися, розуміти, передусім, розуміти, а потім уже тебе зрозуміють. Якщо будеш доводити щось, ...я думаю, навряд чи таким шляхом світ будуватиметься...»