Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Програма: «Шановна пані»
Гостя: Світлана Наказна, авторка і засновниця  «Академії щасливих стосунків»    
Ведуча: Світлана Горлушко

 

  Світлана Горлушко розмовляє з авторкою і засновницею  «Академії щасливих стосунків»  Світланою Наказною про стан жінки, яка довгі роки перебуває у стресовому стані через проблеми у родині.   Світлана Наказна відверто розповідає про кризу, якої свого часу зазнав її шлюб і як Господь допоміг зрозуміти істини, які врешті принесли зцілення у взаємини з чоловіком.

 

«... Ми завжди вважали, що взаємини - це те, що повинно у християн відбуватися само собою. Ось ми думали, що все буде складатися само собою. І через 15 років наших стосунків у шлюбі не скажу, що сталася якась подія, ні. Але ми... зрозуміли, що наші взаємини просто вичерпали себе і що нам більше нема про що між собою говорити...»

 

«... І просто, в один момент, я опустила руки і я втомилася. І я сказала: ні, мені потрібно робити щось із собою, щоб змінити свій стан. І тому я... знайшла собі наставника, душеопікуна, який допоміг мені пройти через ось цей стрес...»

 

«... Хочу сказати, що ми не відповідаємо за почуття іншої людини. Ми відповідаємо за свої власні почуття і за свій емоційний стан. І коли я перемкнулася і почала займатися собою, мій стан почав змінюватися і якимось надприродним чином наші взаємини теж почали змінюватися...»

 

«... Я скажу таку річ: коли дорослішала я, коли змінювалася я, мій чоловік так само змінився. І раніше йому, звичайно ж, це складно було слухати. Але... хто перебуває, можливо, зараз у ситуації ось такій стресовій, у кого тріщать взаємини, я скажу вам таку річ, яку сказав одного разу мені мій пастор Генрі: коли ви це пройдете, ваші стосунки стануть ще міцнішими...»

 

«... Іноді, буває, справді джерелом нашого болю є хтось із наших близьких. І коли цей біль тривалий, тобто, вводить вас у стан стресу, і коли ваші взаємини стають токсичними і руйнують вас як особистість, ось я завжди рекомендую просто на якийсь час роз'їхатися. Для чого? Щоб привести себе і свої почуття до ладу...»

 

«... Шлюб складається з двох здорових особистостей. Тоді взаємини будуть здоровими. Тільки зрілий чоловік і зріла жінка можуть вислуховувати, ну, припустимо, чоловік може вислуховувати свою жінку і все те, що вона виносить із себе, весь цей біль. Тільки зрілий чоловік на це здатний...»